Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent ha egy lány pofont...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimre121 kérdése:

Mit jelent ha egy lány pofont küld?

Figyelt kérdés
Van az interneten egy lány akit kiszemeltem!Van egy másik srác aki szintén ismeri és beszélgetnek(nem tudom miket)!Van egy szoba ahol egymásnak lehet küldeni érzéseket(Pl:csikizés,ölelés,pofon...)Az lenne a kérdésem hogy ez a lány küldött nekem pofont, a másik srácnak pedig egy csikizést,akkor az mit jelent kit szeret?Előre is köszönöm!

#szerelem #pofon #másik barát
2023. okt. 21. 10:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a magam 24 életévemmel már öreg vagyok ehhez, de ez alapján bármit levonni én nem tudok.

Fogalmam sincs milyen platform ez. De emojikból nem túl sok mindenre lehet rájönni.

Egyáltalán ismered ezt a csajt, mert ha nem, akkor egy idegennek vagy legyél kevésbé ismert nem fog szívecskéket küldeni.

2023. okt. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kiegészítés* Az hogy velem mindig szépen beszél és becézget, de a másik fiút pedig egyáltalán nem!

Illetve nem válaszol olyan gyorsan az üzeneteimre (lehet hogy azért mert nem érdeklem vagy mert átgondolja hogy mit írjon)!Sosem hív barátnak csak becézget (ha jól tudom ez jel)

2023. okt. 21. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!