Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez mit jelenthet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Van az osztályomban egy lány aki tetszik (Igen tudom, hogy ez már elég nagy probléma) mindig keresi a tekintetemet, sokat beszélget velem, ha vesz valamit magának mindig megkínál (ahogy észrevettem, csak engem). Végül bejelöltem facebookon, de nem jelölt vissza már több napja, úgy, hogy gyakorlatilag mindenkit visszajelöl, de a viselkedése nem változott meg.


17/F 17/L


2023. okt. 21. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem olyan fontos neki a fb? Ha amúgy rendes veled, nem hiszem, hogy annyira számítana, hogy visszajelöl e vagy sem.
2023. okt. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki lóg 0-24-ben a facebookon. Egy nap nem jelent semmit.
2023. okt. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én talán nem a facebookot erőltetném vele, hanem a való életet. Az bejött, miért térnél át másra? Mondd meg, hogy szeretnéd esetleg máshogy is tartani vele a kapcsolatot, hogyan érhetnéd el, esetleg telefon, face, vagy email? Erre mond valamit. Én mondjuk ezt azután ejteném meg, ha elhívtam egy cukrászdába, vagy kávézóba, és eljön velem, mert akkor tuti, hogy sínen vagyunk, bár így is eléggé, csak viszonozni kéne neked.
2023. okt. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!