Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek jó ötlet volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet volt velem szakítania úgy, hogy második esélyt sem akar adni?

Figyelt kérdés

Barátnőm azért szakított velem. Mert van egy gyökér hülye 23 Éves alkoholista gyerek. Ki olyanokat csinál hogy liveolgat instán és néha részegen csinál liveokat, ordibál meg minden. Ezen kívül olyan buta mint a fekete föld. Tanulásban is nyolc általánost alig végezte el. Sőt hat osztályt tudod csak elvégezni. Utána ilyen kisegítő iskolában tudta elvégezni a nyolcadikat, mert 16 éves korára tudta befejezni a hatodik osztály. De az élethez is nagyon hülye, olyan mintha fogyatékos lenne. mert már az ország minden pontján volt melózni. Érted 18-19 évesen kezdhette is xd. Mert még szakmát sem tud elvégezni csak 2-3 hónapos tanfolyamokat végzett el kettőt amit fel sem használt sehol. Viszont mindenhonnan kirúgták ahol próbálkozott a legtöbb helyről túlnyomórészt erkölcstelen dolgok miatt, ezeket a dolgokat most nem szeretném leírni. Szerintem a végén az összes munkahelyről el lesz tanácsolva. Azt róla kajak el tudom képzelni azt, hogy felnőtt korára mikor már nem lesz ott anyuci. Semmi nem lesz belőle éppen ezért. Csak egy alkesz, hajléktalan. Meg olyan értetlenül hülyeségeket szokott beszélni, hogy az nagyon iritáló. És az osztálytársaim közöttük egy két lány is az instagram livejaira fel mennek. És ott szokták szívatni és úgy voltam vele én miért ne. Én egy kedves embernek számítok. Nem vagyok pletykás, az emberek nagy részével kedvesek és jót akarok nekik. Erős középsuliba járok, megyek egyetemre. Leraktam a jogsit, amit nagyon szeretek és két platformon vagyok elérhető ig és tiktok. Minden posztomban a merciről teszek ki dolgokat, főleg tiktokon olyan videóim vannak, hogy 200-al megyek és jó nagy drifteket csinálok. És több mint 10 ezer ember követ ott. És van pénzem is. Viszont az a helyzet olyan a természetem, hogy az olyan embereket akik mások mégpedig nem úgy mások, hogy valami betegség miatt amiről nem tehetnek. Hanem úgy mint ahogy ez a gyerek, hogy tudja hogy íritalo meg hülye és már be is ismerte a hibáját egy párszor mondták már többen is. Hanem, hogy tényleg úgy is képes ilyen gyökér lenni, évek óta, hogy tudja azt, hogy nem jó.


Írtam neki liveba azért, hogy idegesítsem és provokáljam, hogy elütöm a gbe. Egyből mondja menjek ki verekedni. Haverjaim bevédtek. De nem kell 1vs1-be akarom elintézni, hogy a sok ember akit ez érdekel had röhögjön, hogy egy 18 éves srác leütötte. És legközelebb ezt barátnőmnek is megfogom mondani ha nem fogad vissza akkor megverem. És nem csak mondom hanem meg is fogom. Ő úgy tudta ezt meg, hogy oda jött keveredett a liveba valahogyan. Azt ezért lett balhé pedig ha kibékülnénk akkor többet nem csinálnám fontosabb nekem a normális párkapcsolat mint, hogy fogyatékosokat oltogassak. Azt a többiek intézik ők úgyis gonoszabbak meg sötétebbek. Én csak szórakozni mentem kicsit oda mert mondták milyen jó buli. Sajnálom, de a sötét humort azt szeretem viszont nèha. De normális embereket megvédek tőle. Legalább annyi esze lenne, hogy letilt minket chhh.. egész Böszörményen mindenki tudja milyen xd.


Viszont ha nem fogad vissza akkor úgy megfogom ezért verni a gyereket mint a szar legalább ennyi dicsőségem legyen. 23 éves de simán kiütöm. Mert én jártam régi judora, most legutóbb 2 évig wing chunra. Meg azon kívül is van taktikám. Meg gyúrok egy éve lassan. És 183cm vagyok 85kg. Ő meg egy 180cm magas talán ha megvan 60kg. Nem tud verekedni ahogy hallom. És gyúrt régen de azt is csak pár hónapig bírta.


Az a helyzet, hogy a sok a teszto miatt ami bennem van -az ilyenek hatására. Kajak elkellene menni megint küzdősportoznom. Meg, hogy ilyen gyökereket bármikor kitudjam ütni amikor kell. Csak az a baj, hogy egyszerűen izgat a gondolat, hogy szétverhetem. Meg, hogy egy ilyen jelentéktelen ember miatt vesztettem el a barátnőm ezért dührohamijaim szoktak lenne néha itthon. Amit lekell vezetnem. Az jó lesz majd ha az emberek röhögnek rajta, hogy leütöttem mint egy kutyát. XD Most nem rég volt egy verekedésem egy nálam alacsonyabb de 1,5 éve gyúró hosszabb ideig küzdősportoló kb 90kgs nálam nagyobb, velem egy idős egyénnel. Aki beszólogatott osztálytársaimnak meg pofázott, hogy milyen beképzeltek meg minden. Aki közbe pedig tiszta kisgyerek pofájú, gyáva gyerek. Grabancon kaptam megmondtam neki, hogy még ő pofázik nekünk ilyen hobó kinézettel. Jöjjön egy az egybe elintézem egy másodperc alatt. Azt elkezdett lökdösődni. Pofon vágtam közepes erővel. Utána egyszer sikerült megütnie de semmi nem volt. Utána elkaptam a karját kicsavartam. És olyat bevertem neki, hogy öt percig nem tudott felállni. Meg olyan monokli volt a szeme alatt. És az a baj, hogy élveztem minden pillanatát ennek. Egy ütésből sérelem nélkül elintéztem azt aki elvileg keményebb nálam. Nem tudom amikor kung fura jártam még nem vettem észre magamon azt, hogy arroganciára ennyire hajlamos is lehetek.



2023. okt. 22. 21:30
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
100%
Hat megérdemelted, hogy szakított veled…
2023. okt. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%

Jó, azt a részt már nem is olvastam el teljesen, ahol fényezed magad, hogy mekkora király vagy, na de, képes vagy ennyi szarságon keresztül menni egy lány miatt? Eszed nem sok van neked sem akkor, plusz ne írtad volna ki legalább ide, mert ha szétvered, de nagyon (ahogy te fogalmaztál), akkor eljárás indul ellened, és ha komolyabb dolog lesz belőle, akkor visszanézik ezt az oldalt is, és még letagadni sem tudnád.


Ha nem írod ki, akkor el tudnád intézni úgy, hogy utána le is tagadhatnád, de így már nem.


Mire jó ez neked? Több leszel? Inkább kevesebb, nem?


Egy buta p*csáért... jézusom, srác... gondolkodj!

2023. okt. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Most miért? Azért mert tud egy alkalomról amiért szívattam a gyereket. Amikor együtt volt velem akkor nem voltam ilyen passzív agresszív. De nélküle még pedig, hogy ilyen igazságtalan módon szakított rögtön.
2023. okt. 22. 21:48
 4/23 anonim ***** válasza:
86%
Olyan fontos neked ez a lány?
2023. okt. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Azért hagyott el szimplán csak mert nem tetszet neki, hogy egyszer beoltottam és meglátta a livet. ( vagyis ő szerintem egyről tud.) Igen mert kajak ne, hogy már komolyan ezért legyen vége mert egy söpredéknek írtam pár rosszat. Ezért is vagyok lassan már ott, hogy agresszív legyek.
2023. okt. 22. 22:06
 6/23 anonim ***** válasza:
87%

" Ezért is vagyok lassan már ott, hogy agresszív legyek."


Nem, te már most is az vagy, a kérdés, hogy ennyire fontos neked ez a lány? Annyi hal van még a tengerben, nem tudnád ezt elengedni?

2023. okt. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
49%
TL;DR?
2023. okt. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
96%

Én őszintén megértem hogy miért szakított veled a barátnőd. Te nem vagy százas. Betegesen próbálod bebeszélni magadnak hogy helyes az amit csinálsz.


"Az jó lesz majd ha az emberek röhögnek rajta, hogy leütöttem mint egy kutyát."

Nem hinném. Azok az emberek akik ezt végig fogják nézni félni fognak tőled, és max azért nevetnek majd mert megijednek hogyha mást csinálnak akkor velük is ezt fogod tenni. Bár az is lehet hogy hasonló barátaid vannak mint te :/

Szerintem ijesztő vagy és valamit tenned kéne a viselkedéseddel, ha másért nem akkor a saját érdekedben

2023. okt. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
95%
Hát bazdmeg nem tudom eldönteni, hogy hármótok közül melyikőtöknek van a legkevesebb valami a fejében......
2023. okt. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
91%

Ne haragudj, kedves kérdező, de te egy agresszív gyökér vagy, aki gyökérségeket csinál, gyökérségeket tart fontosnak, kínai kém appon veri a nyálát, és ehhhh. Szerintem tőled minden szitokszó áldás, mert nagyjából minden amit képviselsz szembe megy egy normális ember lényével.

Majd megérted, ha benőtt a prefrontális lebeny az agyadban, ami még pár év. Addig ne nyírj ki senkit, és a lehető legkevesebb ember életét tedd tönkre.

2023. okt. 23. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!