Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy lány, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány, de nem tudom hogy én is tetszem e neki. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nagyon tetszik egy lány (én is lány vagyok). Konkrétan nem is tetszik hanem már szerelmes vagyok. 4 szer találkoztunk már. Az a baj, hogy nem volt konkrétan kimondva hogy randizunk, de romantikus helyekre hívott el eddig például tropikáriumba és eléggé összezavarodtam mivel megölel hátulról, flörtöl velem stb szóval nagyon cuki. Már nyár eleje óta ismerem, vagyis azóta beszélünk napi szinten. Most lesz őszi szünet és megint mennénk valahova. Meg szeretném csókolni, vagy ha azt nem legalább megfogni a kezét csak sajnos eléggé izgulok ilyenkor a visszautasítás miatt... Nem tudom mi tévő legyek. Szerintetek kövi alkalommal mit csináljak? Ebből lehet valami egyáltalán vagy hagyjam inkább? Mert én tényleg nagyon bele vagyok zugva, és ilyet még nem éreztem hogy bárki másnál ennyire intenzív lett volna.

2023. okt. 24. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Merj lépni! Ha nem lépsz később ezen fogsz rágódni, h meg sem merted próbalni és azon kattogsz majd, h mi lett volna ha... De választ addig nem kapsz amíg nem lépsz.

Leíras alapjan bejössz neki, szóval szerintem nincs veszteni valód.

2023. okt. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 igen, csak az a baj, hogy azt szokta mondogatni néha hogy ő nagyon kaotikus és hogy nem éri meg ha őt szeretem stb. És így el vagyok bizonytalanodva, viszont szeretem :((
2023. okt. 24. 20:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Szóval attól félsz h nem fog működni kettőtök között, mert a csaj szerint ő maga nehéz eset. Ezt szerintem neked kell eldöntened, h milyennek , látod érzed őt. Nehogy már ezért ellökjön magatól, mert azt hiszi nem elég jó hozzád. Ezt nem ő dönti el hanem te. Ha meg sem próbaljátok sosem fog kiderülni, h működik-e kettőtök közt vagy sem. Egy próbát miért ne érne meg, elvégre mindketten szeretitek egymást.
2023. okt. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ohhh..Szerintem tetszel neki;)
2023. okt. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is remélem, hogy tetszem neki, csak azt nem tudom, hogyan kéne kezdeményeznem. Üzenetben még nem szeretném közölni vele mert az eléggé fura inkább szemtől szemben
2023. okt. 28. 21:36
 6/8 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam közeledni,hogy pl szervezünk egy talit,programokat stb.Aztán veszünk egy finom bort,az picit legyőzi a gátlásokat,de nem kell részegnek sem lenni.Aztan egyre közelebb csúszok hozzá ha mellettem űl,szép lassan.Megdícsérem,hogy pl milyen szép,milyen jó személyisége van stb.

Úgyis látszik a másikon,hogy hagyja e a közeledést, (nem távolodik)jobbik esetben ha bátor viszonozza is a közeledést..megöleled,adsz neki egy puszit az arcára,a kezére..hozzá bújsz stb..



Szerintem ebben a storyban az a baj,hogy félsz és ez látszik rajtad.Ő közeledik hisz flörtől mint mondtad.Lehet ez a félelem nagyon látszik a tekinteteidben és nem mer lépni jobban.Lazulj el!Tudom hogy mondani könnyű de velem is ez volt,ha nekem sikerült akkor neked is

Hajrá

2023. okt. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a héten találkozunk megint, szóval most laza leszek és nem fogok annyira izgulni 😁 köszi a tanácsokat tényleg sokat segítettél
2023. okt. 29. 18:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Szivesen!Ha van még kérdésed akkor írhatsz
2023. okt. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!