Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Reménytelen szerelem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen szerelem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szerezném leszögezni, hogy ez egy meleg kérdés lesz, a homofóbok légyszi kíméljenek.

Középiskolás vagyok, 11.-es. Az évfolyamomba jár egy srác, aki nagyon bejön! Viszont van két elég nagy problémám is

Az egyik az, hogy nem tudom biztosra, hogy meleg. A stílusa, az öltözködése alapján én rávágnám hogy meleg, de ugye a mai világban semmi sem biztos. Kideríteni pedig nem tudom...

A másik az, hogy egy szót nem váltottunk lassan három év alatt, de mégcsak látásból sem ismer engem (gondolom én).


Szerintem ha valahogy kideríteném hogy tényleg meleg, már akkor sokkal nagyobb esélyem lenne, de csak úgy nem írhatok rá...

Ötletek? Vagy tényleg teljesen reménytelen?

Köszi előre is:))



2023. okt. 25. 10:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én megpróbálnék barátkozni vele, aztán majd kiderül.

Ha van közös ismerős szervezz be még pár embert, és menjetek el valahova közösen. Biztos előkerülne vmi olyan beszédtéma, (pl. exbarátnők) ami során kiderülnek a dolgok.

Remélem tudtam valamit segíteni!

2023. okt. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%

Most bocs a kérdésért.

De ha közös az "érdeklődési kör" , akkor azt nem érzed rajta?

2023. okt. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Vannak közös ismerőseink, mivel az osztályából jóban vagyok pár emberrel, de ők szerintem nem azok a típusúak, hogy mondjuk valahova elmennénk kávézni.:(

#2 Sajna nem. Annyit tudok hogy elég komolyan kézilabdázik, és hogy talán matektagozaton van. De ennyi. Viszont igyekszek minél többet kideríteni róla

2023. okt. 25. 13:23
 4/12 A kérdező kommentje:
Hülye kérdés, de esetleg kamu profillal ráírni?
2023. okt. 25. 13:24
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Bevalhat, csak nem biztos, hogy komolyan fog válaszolni a kérdésre
2023. okt. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Lehet nem a legjobb tipp, de talán az lenne a legjobb, ha úgy coming outolnál, hogy arról ő is tudjon. Akár egy szűk baráti eseményen. Ha ő is meleg és tetszel is neki, akkor nagy eséllyel bepróbálkozna, ha ő már biztosan tudná rólad.
2023. okt. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Ez meg nem igazi szerelem, csak belehabarodtal. Konkretan nem is ismered.

Ha van kozos baratotok azoktól nem tudsz rakerdezni, hogy ok hogy gondoljak? Pl hallottal pletykat arrol hogy meleg/biszex a csavo, igaz e?

2023. okt. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
18%
Figyelj csak! Ne nevezzed te homofóbnak azt aki normálisan hetero módon gondolkodik! Egyelőre még a fajfenntartás az egy férfi és egy nő házasságában folyik. Van gyógykezelési terápia az ettől eltérő rendellenes hajlamokra, tessék elmenni oda.
2023. okt. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat (kivéve az utolsót)!

Abban maradok, hogy majd szerzek valahogy alkalmat, amikor tudnék vele találkozni, és majd utána lesz ami lesz...én nagyon remélem hogy sikerülni fog, meg végülis van még másfél évünk. Ha lesz valami, írni fogok!

2023. okt. 27. 18:12
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Sikerült valamit megtudni?
2023. nov. 3. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!