Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha a barátnőimn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátnőimnek ugyanaz a crusha?

Figyelt kérdés

Van 2 barátnőn akiket nagyon szeretek és ugyanannyira. Az egyiknek (legyen most Anna) van egy crusha, és én meg a másik barátnőm (legyen Blanka) támogattuk őt. Blanka úgy akart segíteni, hogy információkat szerez Anna crusharól (pl.:kikről mit gondol, kinek van esélye, milyen embereket szeret….stb), ezért sokat beszélgetett vele. És a végén Blanka is megkedvelte de ezt csak nekem mondta el, mert nem akarja hogy Anna rosszul érezze magát. De most Blanka nagyon közel áll a crush-hoz. Megkérdeztem a crushtól hogy most mi a helyzet, mire azt mondta hogy Blankával nem jönne össze, mert nem akarna egy ilyen jó barátot elveszíteni. (De arra is rákérdeztem hogy nem az esete? Mire ő azt mindta hogy nem azért nem kedveli mert nem az esete) És azt is tudjuk hogy Blankától megkérdezte, hogy Anna kedveli őt e, mire Blanka megmondta az igazat. Annát is megkérdeztem valamiről és azt mondta hogy nagyon nagyon rosszul esne ha Blanka és a crusha együtt lennének, mert nagyon szerelmes belé. És Blanka meg Anna legjobb barátok, nagyon szeretik egymást.


És annyira összeszorul a szívem amikor látom hogy Blanka jól elbeszélget a crush-sal és Anna ott van mellettem vagy amikor Blanka azt mondja mindig hogy ő nagyon drukkol Annának, és nagyon cukik lennének együtt, pedig Blanka titokban kedveli a srácot. Nem tudom mit tegyek, csak rosszul érzem magam. Azelőtt Blankának tetszett egy srác, de túl nyomulós volt aztán egy másik srác de a végén kiderült hogy egy playboy.

És aggódom miattuk mert mindketten nagyon összetörnének, féltem őket, mert ők olyanok akik szeretik magukat hibáztatni és nem tudom mi lenne ilyenkor a jó


Bocsánat hogy ilyen hosszú lett a szöveg, és előre megköszönöm a válaszokat. Most kicsit tanácstalan vagyok….



2023. okt. 25. 20:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
A srác agyában lejátszódó biokémiai folyamatokon múlik, nem rajtatok.
2023. okt. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
65%
Ohh bogaram, ha rendelkezel egy átlagos hétköznapi külsővel akkor aligha hinném, hogy emiatt versenyezned kéne a barátnőiddel egy srácért. Nézz körül, biztos, hogy van olyan akit megtudnál szerezni magadnak.
2023. okt. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Én nem akarok semmit a sráctól😅. A barátnőim miatt aggódom. Nem tudom olyankor hogy reagáljak amikor ketté kell szakadnom mert 2 párt van de semleges vagxok viszont mégis kéne mondanom valami bíztatót hogy jobban érezzék magukat, csak hát ez…..
2023. okt. 25. 21:30
 4/21 anonim ***** válasza:
61%
Crushold be a skullocskáját. Tudod, survival of the fittest.
2023. okt. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%

A srác azt mondta nem jönne össze Blankával. Innentől kezdve Annán múlik hogy lép e és a srácon hogy hogyan dönt.

Én a helyedben csak tippeket adnék neki és kimaradnék ebből a helyzetből de úgy hogy azért tamogatom őt.

2023. okt. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Amúgy nemtom én a srácból azt szűrtem ki, hogy neki szimpatikus Blanka, csak nem mer kockáztatni szóval ha tudná hogy Blanka kedveli őt valószínűleg bele menne. Én biztos nem mondanám el neki, de lehet ráfog jönni, hiszen Annára is rájött.

#5 Amúgy jelenleg csak annyit csinálok mint amit tanácsolsz

2023. okt. 25. 23:52
 7/21 anonim ***** válasza:
72%

Hát tényleg nehéz kérdés, de ne érezd magad rosszul emiatt, én is gyakran kerülök ilyen helyzetbe, hogy mások miatt terhel nagyobb felelősség, de ez neked árt hogy ha emiatt stresszelsz, én is ezt tenném, de ettől függetlenül nem kéne. Remélem a legjobbakat, szurkolok, hogy jól süljön el!

L18

2023. okt. 26. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
35%

Először beszélj magyarul, könnyebb érteni.

Másodszor legalább normálisan használd a szót...

Harmadszor, mondd el Blankának, s adjatok utat Annának.

2023. okt. 26. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Roppanós Virsli69 válasza:
13%
Egy édes hármasba el tudjátok intézni!
2023. okt. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
80%
Miért talkolsz half angolul?
2023. okt. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!