Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Túl leszek rajta és adjam fel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl leszek rajta és adjam fel vagy az ellentéte?

Figyelt kérdés

Van egy srác a suliban aki már lassan 1 éve bejön. Idén nyáron volt köztünk valami egy hétig, utána nagyon sokat beszélgettünk, történtek dolgok. Olyan volt, mintha együtt lettünk volna, azonban soha nem kérte meg, hogy a barátnője legyek. Életem legjobb másfél hónapja volt eddig, minden együtt töltött pillanatot élveztem.


Ennek ellenére elkezdtek az üzenetei szárazak lenni, meg sem nézte azt amit küldtem neki vagy csak leláttamozott. Úgy éreztem, hogy zavarom, erőltetem a beszélgetést, még akkor is ha utána néha bocsánatot kért.


A sok negatív jel után úgy gondoltam nem akarom az idejét vesztegeni, és magamat sem szeretném ráerőltetni. Többet nem írtam rá és azóta ő sem keresett.


DE suli után ugyanúgy összefutottunk néha, akkor pedig megint úgy kezelt, mint a barátnőjét. Nagyon össze voltam zavarodva, nem tudtam mit csináljak, vagy hogy ő mit akar.


Kiderült, hogy van egy normális barátnője aki távolabb lakik, így nem tudott rólam. Mostmár lassan 1 hónapja semmit nem szóltunk egymáshoz, nem is nézünk egymás irányába a folyósón, habár nekem ez igencsak nehezemre esik,mivel még mindig szerelmes vagyok belé (nem tudom megmagyarázni miért).


Én is adtam neki furcsa jeleket, de ez mindazért mert miután megtudtam, hogy van rajtam kívül egy másik lány nem tudtam hogy kezelni a helyzetet és nem akartam a másik lányt bántani, illetve nem éreztem fair-nek.


MINDEZEK ELLENÉRE én nagyon szeretnék a barátja maradni, vagy legalább újra köszönőviszonyba kerülni vele. Ha nem is szeret már, (ami nagy valószínűséggel igaz) akkor is szeretném ha a közelembe maradna, mivel ő az egyik ember akivel egyből klikkeltünk és megértettük egymást.


2023. okt. 28. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Túlképzelted ezt a kapcsolatot, de fel a fejjel: még csak suliba jársz, majd lesz más. Szorongjanak a nyugdíjasok azon, hogy van-e még esélyük az életben, ne a tizenévesek. :)
2023. okt. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ő egy kis izgalomra vágyott, amit meg is kapott tőled, de a barátnőjét nem akarja dobni. Elég nagy patkányság a lányra nézve... Szerintem ne akarj a barátja lenni, mert úgysem tudnál baráti szinten maradni, plusz annál nehezebb lesz túllépni rajta.
2023. okt. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, tényleg!
2023. okt. 31. 06:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!