Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Komolyan gondolja?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel mindennap beszélünk és találkoztunk is már. Viszont akkor láttam, hogy beszél egy másik lánnyal is de azt mondta hogy csak barátok. Megírtam neki hogy nem tudok hinni és nem fog működni. Ő erre azt írta hogy adjak egy esélyt és beszéljük meg mert nem akar elveszíteni és ő soha nem használna ki. Szerintetek ő komolyan gondolja velem vagy csak egy vagyok a sok közül? Néha úgy gondolom hogy tényleg érez valamit, néha meg fordítva
2023. nov. 1. 17:54
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem beszéltük meg, hanem úgy látszik hogy ehhez már nagyon közel állunk és valószínű ki fogjuk mondani
2023. nov. 1. 21:56
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól érzitek magatokat együtt és már úgy beszéltek magatokról, hogy "jártok", akkor mi a kérdés?

Honnan tudnánk mi, hogy egy év múlva is így gondolja e még vagy akár te?

2023. nov. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
"ő soha nem használna ki" - Érdekes, hogy ezt külön kiemelte neked...
2023. nov. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!