Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen döntést kéne hozni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen döntést kéne hozni?

Figyelt kérdés

egyszerűen,nem tudom mi lenne a jó döntés,én próbálok mindent meg tenni, de azt érzem neki ilyenkor semmi sem jó,olyan mint egy hisztis ri@@nc ..



egyre érzékenyebb,még akkor is ha jót mondok, és rögtön én leszek a szar darab .


2023. nov. 3. 23:23
 1/5 A kérdező kommentje:
éppen abban a hónapban van
2023. nov. 3. 23:24
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok benne biztos, mit értesz ,,éppen abban a hónapban van" alatt. Gondolom arra gondolsz, hogy megvan neki. Ilyenkor valóban hajlamosabbak vagyunk érzékenyebben viselkedni. A bennünk felszabaduló hormonoknak nem minden esetben tudunk parancsolni. Ez azonban nem ad indokot másféle viselkedesmódra. Egyetlen egy hirtelen kiborulásból, dührohamból fakadó problémát sem lehet azzal az indokkal megoldani, hogy ,,bocs, de tudod, ez ilyen nap". A hormonokkal járó hangulatingadozást, akármilyen nehéz is sokszor, nekünk,

lányoknak, meg kell tanulnunk kordában tartani, helyesen kezelni, ugyanis környezetünk sajnos nem fogja és nem is várhatjuk el tőlük.

Te részedről, viszont nem fog változás bekövetkezni, ha nem nyílsz meg barátnőd előtt. Mondd el neki őszintén, hogy érzel. Általában hogyan viselkedik? Ha a hormonok miatt változott meg a stílusa, megértő lesz, hidd el. Próbálj te is az lenni!

Azonban ha nem érti meg a te nézőpontodat, érdemes lehet átgondolni, miért is vagy benne a kapcsolatban, ha egyszerűen ilyen rosszul érzed magad miatta.

2023. nov. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is párkapcsolatban vagyok, és lányként nekem is van minden hónapban havibajom. Azt kell hogy mondjam, hogy rengetegszer érzem magamon, hogy velem is bohóckodnak a hormonok, hangulat ingadozás, ingerlékenység, stb.

Viszont: Én ilyenkor mindig beszélek a barátommal, és nem hogy veszekedni kezdenénk, hanem rendszeresen ő nyugtat meg. Érzelmileg támogat, mondja hogy ne legyek szomorú, meg ilyesmik. Az tény hogy én általában nem hisztizek, de ez valamilyen szinten természet kérdése is.

Ezzel ellentétben úgy tapasztalom, hogy rengeteg lány rájátszik, mert ilyenkor havonta pár napig viselkedhetnek hisztisen és ordenárén és rá tudják fogni valamire, és igen sajnos ezzel sok lány visszaél. Ezenkívül azt is elmondhatom, hogy szerintem nem annyira erősek ezek a hangulat ingadozások meg hormonváltozások hogy ne lehessen őket kontrollálni.

Én a helyedben megpróbálnék majd akkor beszélni vele ha már nincs mensije, és szépen empatikus módon kompromisszumot kötni. Megmondani neki, hogy te megérted őt és megpróbálod támogatni, de úgy nehéz ha ennyire ellenséges és makacs, szóval legyen szíves megpróbálni együtt működni egy kicsit. Remélem sikerul!!!:D 15/L

2023. nov. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a mensire utaltál, akkor az a helyzet, hogy nincs mit tenni. Sajnos ez egy ilyen periódus a csajoknál.
2023. nov. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
11%
Sok lány van novemberven. 😂
2023. nov. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!