Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Meddig érdemes próbálkozni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes próbálkozni?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy lányként meddig menjek el, meddig érdemes próbálkozni egy fiúnál? Van valaki, akit egyszer láttam egy eseményen, és a barátaim szerint szimpatikus voltam neki. Ő is nekem, ezért később bekövettem őt, és beszélgetést kezdeményeztem, ami végül kifulladt:). Érdemes próbálkoznom még, vagy ne keressem többet?

2023. nov. 4. 17:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ennyiből hogy kifulladt,nehéz megmondani.. De ha úgy érzed hogy nem érdekled és mindíg csak te próbálsz beszélgetni,akkor nem érdemes
2023. nov. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem inkább ne, legyen benned tartás. Ha akarna valamit, akkor keresne. Amúgy a nők(én is nő vagyok, csak én nem vagyok ilyen), hajlamosak bebeszélni maguknak, hogy "jajj biztos nem ér rá, meg sok a dolga, meg biztos írna csak nem mer", ez a legtöbb esetben nem így van, ha akarna valamit, akkor hidd el, hogy keresne. És ezeket teljesen jószándékból írom.
2023. nov. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Még egy nekifutást szerintem megér, de ha azután sem keres magától, akkor hagyd.
2023. nov. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 1-es, ott valszeg azon ment el a dolog, hogy ő nem kérdezett, csak válaszolt, én pedig utána seeneltem, mert nem tudtam mit írjak még.:/ Utána bekedvelte egy sztorim, én is az övét, és ennyivel vagyunk.
2023. nov. 4. 21:44
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

Csak láttátok egymást , néhány mondatot virtuálisan váltottatok.

Nincs közös, valós, személyes élethelyzet, élmény, így téma sincs.

2023. nov. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%

Istenem! A virtualitás csírájában fojtja el a normális kapcsolatok lehetőségét is. 😒

Anno a gimiben az évfolyamon is hétvégi kirándulásokat szerveztünk. Elmentünk gyalog Pomázról Szemtendrérse. A Holdvirág árokban gyalogoltunk, másztunk föl a befagyott árokban a jeges létrán.

Szentendrén forralt-boroztunk, a fiúk téli ficiztak a Duna-parton, mi télikabátban tollasoztunk. 😁

Jártunk “falkában” kiállításokra, színházba, múzeumba, beat és rock koncertekre, berletünk volt a Zeneakadémiára.


Elmentünk az osztálytársunk meccsére.

Rengeteg közös élmény, millió téma, sokoldalúan megismertük egymást.


És szövődtek a barátságok, szerelmek, szétváltak, összejöttek.


Ha már akkor is csak pl telefononnismerkedtünk volna, kihalt volna az ország.


Letenni a telefont, kimenni az életbe, és tessék megélni a kapcsolatokat.

2023. nov. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16%

Utolsó nagyon jól megragadta a kérdés lényegét,illetve látom az oldal szabályzatát is sikerült megértenie👍

Abban viszont igaza van,hogy korábbi ismeretség és valami közös téma nélkül,csak online nehéz,és amit írtál abból úgy tűnik hogy nem igazán érdekled

2023. nov. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A 3.nak igaza van még egy próbát megérne.

A 6. Viszont annyiból tévedett és nem igaz amit írt.

Hogy: még nem jutottak el odáig a beszélgetésben. Sőt ha olyan hamar erőlteti annál rosszabb.

És még azt se tudja 100%ban hogy tetszik e neki. Legalább ennyit kikéni deríteni. Utána eröltetheti a talit. De addig ne, mert lehet még hamarabb elutasítja. Ha nem kapkodod el még lehet belőle valami.

2023. nov. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2023. nov. 5. 11:14
 10/11 A kérdező kommentje:
Update: nem volt értelme újrapróbálkozni, de legalább tudom, hogy nem kellek neki, ignorál.:) Nem volt semmi, mégis úgy érzem nem tudok túllépni rajta.
nov. 7. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!