Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha nem ír...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem ír vissza a barátnőm és már régóta fura?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 8hónapja vagyunk eggyütt és ebben a 8hónapban ki derült hogy megcsalt és hogy kavart is régebben. Kb 1hónapja ilyen; alig ír vissza és fent van, tereli a témákat,(nagyon sok fiú követője van instán és mindenhol), sokat veszekedünk és nekem az a gyanúm hogy megcsal ):

És nagyon kezd nekem fura lenni. Más is azt mondja hogy szakitsak mert ez csak tönkre tesz engem ami igaz is

Szerintetek mit csináljak mert már kezdem feladni a reményt

Ő: 15éves én mindjárt 18.

Előre is köszönöm a válaszokat


2023. nov. 5. 03:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts. Mit gondolsz? Majd meggondolja magát és minden olyan lesz mint régen? Nem.
2023. nov. 5. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem 18 évesen ne keseredj el egy amúgy is fiatal és labilis lány miatt, akinek még egyáltalán nem fejlett az érzelme és a gondolkodása. 26F
2023. nov. 5. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Nézd, bocsánat, hogy ezt kell, hogy mondjam, de ez biza riba' - lett.
2023. nov. 5. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Szerintem is szakíts, ez tényleg tönkretenne téged, senki sem érdemli, hogy megcsalják őt, nemhogy többször, de egyszer sem. Ő valószínűleg érzelmileg nem elég érett, hogy ezt lássa. Ne tedd tönkre magad azzal hogy vele maradsz.
2023. nov. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szakíts, nincs ennek így értelme.
2023. nov. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
milyen képeket rak ki instára? ha ilyen testes csinos képeket, akkor még egy jel arra hogy egy ribi. szabadulj meg tőle mihamarabb annyi normális lány van még
2023. nov. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a vállaszt, rendben megpróbálok szabadulni tőle de az a baj hogy szeretem..
2023. nov. 5. 10:56
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
de ezek alalpján ugy tünik hogy ő nem szeret téged :/
2023. nov. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Mostmár egyre furább, alig ír vissza pedig fent van, azt mondja megy pihenni pedig instán fent van, este nem köszön el mindig csak én stb

Valszeg megcsalt?

nov. 10. 21:34
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

ugyanezt csinálja mostanában az én barátnőm is. már 3 napja nem beszéltünk mert meg sem nézi amit irtam, de én meg nem fogok egy simp lenni hogy csak irjak neki ha még meg sem nézte. de ez kezd egyre gyakoribb lenni, és az fáj hogy más fiú barátokkal meg tud lenni

szóval teljesen áterzem ami veled történik, szerintem beszélgess el vele őszintén de talán elsőnek nyomozz kicsit :(

nov. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!