Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kérjek bocsánatot egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjek bocsánatot egy lánytól?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemrég összevesztem egy lánnyal, Felhívtam beszélgettünk s elvesztettem a fejem. Haragból/ Idegességből azt mondtam neki:, hogy nem akarok a barátod lenni; azóta sokszor bocsánatot kértem tőle de még a telefont se veszi fel nekem….. Tudom hagyjak neki időt de e hónap 17 én mennék vele fürödőzni és nem lenne jó ha nem jönne el. Kérlek segítsetek minél hamarabb!! Hülyék kíméljenek!

nov. 7. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Min vesztetek össze?
nov. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha valami fizetős wellness, szerintem jobban jársz, ha lemondod és visszakéred a pénzt.


Ha ennyire közel a dologhoz vesztetek össze és nem áll szóba veled, kétlem, hogy eljön.

nov. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. Felhívtam beszélgettünk majd megkért hogy mondjak el neki valami kisseb titkomat akkor mondta, hogy akkor "megöli" az egyik közös barátunkat. Erre modtam azt haragból, hogy nem akarok a barátja lenni. De ezt megbántam.

2.Igazából nyeretem a jegyeket.


Köszi a válaszokat jöhetnek még :)

nov. 7. 20:35
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 De mit mondtál el neki? Miért akarja megölni? Hiányos az egész sztori.
nov. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!