Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Be akarom vallani, hogy bele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be akarom vallani, hogy bele szerettem a lányba, javasolnátok kérlek?

Figyelt kérdés

(már volt a témában egy kérdésem, de nem ez)


18 éves vagyok, és egyre jobban vágyom arra, hogy egy 15 éves leszbikusnak gondolt, de inkább csak borzasztóan lelki sérült lánynak, hogy belé szerettem.


Hetero férfi vagyok, de tényleg vágyom arra, hogy esélyt kapjak arra, hogy szeressen.

Könyörgöm csak egy jelet hadd kapjak arra, hogy van esélyem nála, vagy lesz esélyem.


Azt érzem, hogy minden pénzem.rá akarom költeni és Dec. 29-re, szülinapjára szeretnék venni egy Basszusgitár szettet mert imádja az Iron Maident és basszus gitárost imádja, szeretne is játszani rajta.


Egy 200.000-es szettet néztem ki neki, de Ő tényleg nem olyan aki szeretne lefejni engem. Kiemeli, hogy ne költsek sokat rá.


Én azt szeretném, hogy boldog legyen, de önző módon szeretném, hogy velem legyen az.


Kérlek adjatok tanácsot, hogyan vallhatnék?



nov. 8. 00:50
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Először is kapard össze az önbecsülésed. 18 évesen ne vásárolgassál 200 ezres ajándékot egy 15 éves lánynak, aki elmondásod szerint még csak nem is a te nemedhez vonzódik. Vegyél neki egy csokit aztán heló, nem kell ráköltened százezreket, főleg hogy 18 évesen gondolom normális kereseted sincs. Sose volt és sose lesz menő játszani a softboyt meg a simpet. Meg alapból azt sem értem hogy "Kiemeli, hogy ne költsek sokat rá.". Miért kéne egyáltalán bármit költened rá? Nem vagytok együtt, még csak nem is randiztok. Ne dőlj be az ilyen manipulátoroknak, mert csak kihasználnak. Ha önbizalom növelés kell neki, mindig lesz valaki aki isteníti; ha akar valamit, te megveszed; lelki szemetesládának használ, aztán a következő férfival aki férfiként is viselkedik lelép. Aztán ha azzal nem jön össze, akkor persze visszamegy hozzád amíg nem jön egy új. Ez nem csak nőkre vonatkozik, ha ennyire nincs semmi önbecsülésed, minden ember keresztül fog rajtad gyalogolni akár az iskolában, akár a munkahelyen, úgyhogy szedd össze magad
nov. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!