Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Normális választ várok. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális választ várok. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Van egy fiú. Szingli és most nagyon adja a jeleket nekem, segít mindenben, szemezünk stb.. Nekem is bejön de nem tudom valójában mit érez. Bejöhetek neki?

2023. nov. 12. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

"Normális választ várok" - belelátunk szerinted a srác fejébe? Nem.

Milyen jeleket ad? Azzal, hogy rád néz, segít, lehet csak barátkozni akar. Miért nem kérdezed meg tőle, hogy tetszel-e neki? Sőt, fordítok a kérdésen, miért nem mondod el neki te, hogy bejön neked és megihatnátok egy kávét valamikor? A saját idődet húzod azzal, ha ezen agyalsz.

2023. nov. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ezek eléggé felszínes jelek, kb. bármire utalhatnak. Bejöhetsz neki, de ennyi alapján még nem éri meg tippelgetni.
2023. nov. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Ezt nem lehet tudni. Szerintem legyél vele kedves. Ha komolyan gondolja, úgy is elhív valahova.
2023. nov. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

anonim 1

Nem azert irtam hogy "normalis valaszt varok" mert akarom hogy bele lassatok a fejebe, hanem hogy ne marhasagokat irjanak ide.

2023. nov. 14. 07:02
 5/8 anonim ***** válasza:
29%

Normális válasz?

Tessék: kezdeményezz te.

Tudod, egyenjogúság van.

Ti harcoltatok érte: akkor most élvezd az előnyeit!

2023. nov. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Senior Séf ***** válasza:
76%
Egy tini fiúnak minden lány bejön, ha 5 percnél régebben csapta ki a brét.
2023. nov. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Na, ezt azért nem mondanám. Előfordulhat azért, hogy visszautasít, vagy pedig nem tetszel neki annyira.

Utóbbi esetben adj neki időt, mert még megjöhet a kedve. Lányoknál is így megy.

2023. nov. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#4 Az a baj, hogy ezzel bíztatod a legjobban a trollokat.
2023. nov. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!