Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek én képzelem bele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én képzelem bele vagy tényleg lehet valami?

Figyelt kérdés
Szóval tetszik egy srác a sulimból, de fogalmam sincs, hogy pontosan mit érezhet/gondolhat irántam/rólam. Rengetegszer próbál ugratni, felpiszkálni. Ezt úgy értem, hogy pontosan tudja milyen dolgok tudnak felidegesíteni és belőlük próbál előnyt kovácsolni. Például ha egy csoportba kerülünk akkor megjegyzést tesz, hogy "erre mennyi esély volt most őszintén" vagy csak arcokat vág mosollyal az arcán. Próbál beszélgetéseket kezdeményezni, legtöbbször suliról. Ha egy teremben vagyunk a teste felém van fordulva, rengetegszer tekint felém, sokszor van a közelemben. Amikor mellém kellett ülnie, előtte szintúgy nagy mosollyal az arcán pofákat vágott rám, majd nagy nehezen mellém ült. Egész végig mindenről hablatyolt, a csapat többi tagjával egyáltalán nem foglalkozott. Időnként érzékelem, ha másnak több figyelmet adok mint neki legyen ez férfi jellegű személy akkor bevágja a hisztit, és egész nap eléggé durván beszólogat, melyet nem tudok hova tenni. A fura az, hogy csak velem van ilyen viselkedés típusa a többi emberhez értelmesen tud szólni, ellenben velem. Vegyük példának amikor felmentem barátnőimhez pletyizni, mert éppen nem volt órám, és ő is ott volt. Amikor a közelébe mentem egyből meg is szólalt "xy de jó, hogy itt vagy, nagyon hiányoztál már". Sokszor azt is észreveszem, hogyha viccelődik és én is odanézek akkor az én reakciómra koncentrál, a többieket kizárja. Nem mindig ennyire gyerekesen viselkedik, sokszor figyel arra, hogy jól érzem e magam, ha búskomoran megyek órára akkor próbál viccelődni, megnevettetni, ha valamit nem értek akkor egyből ugrik és segít. Szóval így összességben mit gondoltok, tetszhetem neki?
nov. 24. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tetszel neki, kedvel. Ez még nem szerelem, nem is flört.

Szimpátia.

nov. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg tetszel egy elképesztően gyerekes srácnak.
nov. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szimpatikus vagy neki, de még éretlen, hogy ezt normálisan kifejezze. Ha neked is bejön, kérdezz rá, semmi szégyen nincs abban, ha a nő kezdeményez.
nov. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!