Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Belészerettem, majd kihasznált...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belészerettem, majd kihasznált, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ez már 2éve történt, de azóta is nagyon nagy seb nekem. Ez a “kapcsolat” 5 hónapig tartott, nagyon könnyen adtam magam, mert szerettem. Elcsábított a rózsaszín felhő, beleláttam ebbe az egészbe minden jót s szépet, azt gondoltam ő az igazi.. Bókolgatott nekem, becézgetett, megújazott többszőr is, majd letiltott, voltam olyan hülye még, hogy megszerettem volna vele ezt az egészet beszélni, de nem ment bele. Annyit mondott csak hogy nem tudom mit kell kezdenem egy fiúval. Tudta hogy szűz voltam ott, épp ezért nem mentem bele abba hogy megdugjon.. féltem hogy átver, de ez megdugás nélkül is összejött neki, a haverjainak elmondta hogy mit tett velem, ezzel dicsekedett/dicsekedik. Nem egyszer vissza hallottam ezt azt, amit tett velem.

Már egy egészséges párkapcsolatban vagyok, de azt érzem hogy ez a dolog a mai napig “traumaként” hat rám.. Mit tegyek?

Normális válaszokat várok, köszönöm!


nov. 26. 22:52
 1/4 anonim válasza:
98%
Pszichológust javasolnék és sajnálom hogy ez történt veled :/ 28/N
nov. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Érett férfi partner kell neked.
nov. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%

#2 Pont az ilyen "érett" férfiak szokták leginkább ezt csinálni...

Kérdező! Sajnálom, hogy ez történt veled.:( Talan furának tűnhet, amit írok, de ez az ember sértődöttségében mesél mindenkinek, ugyanis kudarcot vallott, mint férfi. Be kell érnie egy kis ujjazással, több nem jutott neki, mert erős voltál és nem hagytad. Tudom, hogy ezt egy traumaként éled meg, de igazából az egyik legjobb döntést hoztad még így is. Egy pszichológus biztosan segít, akár iskolapszichológushoz is fordulhatsz, ha még sulis vagy.

nov. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
nov. 27. 10:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!