Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés

nov. 27. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk kell tudni? Azt sem tudni milyen nemű vagy, hány éves.

Milyenek a körülmények közted és közte? Egyáltalán tud a létezésedről?

Érted, konkrétan semmit nem lehet tudni és nem lehet segíteni.

Már megbocsáss de mégis honnan a faxomból tudjunk így neked segíteni ha csupán ennyit írsz.


Tépegessél virágot és mond azt közben "szeret, nem szeret".

De most komolyan mi a halált kéne erre válaszolni amikor olyan bután fogalmazzátok meg a kérdéseiteket, hogy se eleje se vége csak közepe az is 1 bites formában, hogy véletlenül se lehessen mit levonni belőle.

Nem vagyok már tini egy olyan jó 10 éve, de nem hiszem el, hogy ennyien vagytok akik nem képesek megfogalmazni a gondolataitokat.

nov. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Szeretlek <3
nov. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Látszik... a fejedet már teljesen elvesztetted.

Menj oda a szerelmedhez, aztán majd alakul.

nov. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy kicsit írnál magadról és róla(kor,nem stb.amit 1-es írt) akkor tudnánk segíteni,ennyi információ után tényleg a virágtépkedés a legjobb megoldás.
nov. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha semmit nem akarsz tenni, csak várj, és 1-3 év múlva magától elmúlik. Addig viszont sz.r lesz. Ez ilyen, üdv a klubban. Ja, és ne hidd, hogy ez a legrosszabb. Lehet ezt még bőven fokozni. Pl., hogy néhány év házasság után leszel szerelmes, és pont nem a feleségedbe.
dec. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!