Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez egy jel lenne hogy kezdek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy jel lenne hogy kezdek kiszertni belőle ?

Figyelt kérdés
Most leszünk együt a páromal 2 hónapja vegyes érzelemeim vannak iránta egyszer nagyon hiányzik és vele akkarok lenni máskor meg örülök hogy egydül vagyok már lassan 4 éve ismerjük egymást és előte 3 honapig kavartunk mielőt öszejötünk félek hogy kezdek kiszertni belőle hogy csak egy apró felángolast éreztem iránata ami tartor pár honapig

nov. 28. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Na végre! Már kezdtem unni a "tényleg szerelmes vagyok belé, vagy csak nem?" típusú kérdéseket!


Azt senki sem tudhatja, hogy kezdesz-e kiszeretni valakiből, de ha tini vagy, akkor természetes, hogy ezt átéled.


Ha nem vagy tini, és ilyen kérdést kell feltenned a szerelmiéleteddel kapcsolatban, az nem sok jót jelent, DE legalább fejlődni fogsz idővel.


Én azt mondom, bárki is legyél, vágj bele! Engedd el, és tapasztalj meg új érzéseket másokkal!

nov. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem akkarom elengedni ez a lényeg szeretem csak ugye előte barátok voltunk is igy meg neha őszefolyik a két érzés
nov. 28. 18:49
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kicsikét érdemes számomra ha egy lány és egy srác között szoros barátság alakul ki döntő többségben valaki el kezd érezni valamit a másik iránt.

Hiszek a női és férfi barátságban de sokan úgy vannak a barátjukkal, hogy nem is barátra hanem párra vágynak csak nem vallják be maguknak.

nov. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
csináljatok több romantikus dolgot.
nov. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!