Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, követelmény, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, követelmény, hogy idősebb legyen a fiú?

Figyelt kérdés
Vagy összejönnétek fiatalabbal?

nov. 30. 07:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Az a helyzet, hogy az érzelem nem döntés kérdése. A barátnőm egyik barátnője például mindig idősebbet akart, de eddig csak fiatalabbakba lett szerelmes.
nov. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
10%
20 év a minimum, amikor a pasinak már van megfelelő egzisztenciája.
nov. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Lol 20 évesen milyen egzisztenciája lenne? Töredéke tud az embereknek ennyi idősen bármit is felmutatni.
nov. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
18%
#3 +20 év, nem húsz évesen, te nagyon te! 20 évesen nyilván nem rakja a csaj alá a BMV-t.
nov. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer voltam szerelmes egy nálam 3 évvel fiatalabb férfibe huszonévesen. Ő is azt mondta, szeret engem, majd 2-3 találkozás után lerázott, hogy őt zavarja, hogy fiatalabb nálam.


Azóta viszont mindig 3-4 évvel idősebbekbe szerettem bele.

nov. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
89%

Szerintem egyáltalán nem követelmény, csak a legtöbb helyen azt "tanítják" és azt halljuk, hogy a férfiak később érnek meg, később komolyodnak, ezért érezheted azt hogy követelmény.


Viszont én nem mindig tapasztalom, hogy egy férfi később érne mint egy nő, mindig vannak kivételek. És azt, hogy ki kihez vonzódik, fiatalabbhoz, idősebbhez, azt maga dönti el, vagy az élet hozza úgy.

nov. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
31%
Igen, követelmény. Még a velem egyidősek is kisgyerekként viselkednek (pedig 18 vagyok), a fiatalabbak meg mégrosszabbak.
nov. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Ha kb. egy hullámhosszon vagyunk, akkor mindegy, lehet kicsit (nem sokkal) fiatalabb, ugyanannyi, mint én, vagy kicsit idősebb is. De azért legyünk egy korosztály. Ne legyen kisgyerek és nyilván szüleim korosztálya sem.
nov. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8%
Te össze jönnél idősebb/magasabb lánnyal? 🤦
nov. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Jobb szeretek idősebb, vagy velem egyidős fiúkkal ismerkedni, de nem követelmény
dec. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!