Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy lányba....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy lányba. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok. Pár hónappal ezelőtt kint voltam egyedül az utcán, sétálgattam. Ekkor észrevettem egy körülbelül nálam 2 évvel fiatalabb kislányt,lehetett olyan 13-14 év körül,és a nyílt utcán fogdosni kezdtem. Rá pár napra találkoztam szintén kint az utcán sétálva egy férfival,és egy kb 13 év körüli lánnyal. Kiderült,hogy a bántalmazott kislány és az édesapja volt az. Édesanyám is velem volt,vele sétálgattunk ekkor,és megszólított az apuka hogy ismered valahonnan ezt a gyereket? itt a kislányára célzott, és ekkor már eszembe jutott,hogy ez az a kislány akit kb 5 napja fogdostam? Mondja az apukája,hogy igen,és örülhetsz ha nem teszünk feljelntést. Ekkor egy kicsit betojtam. Azt mondta,hogy nem akar meglátni egyedül többet az utcán, különben feljelent. Rá pár napra egymagam hívtam a 112-t,és "feljelentettem" magam mint elkövetőt.Elmeséltem ezt a sztorit a-tól z-ig. Kérdezték hogy miért,mire én azt válaszoltam hogy bűnhődni akarok, mert tudom hogy hibáztam. Azóta már tud róla a kislány is és az édesapja is hogy feljelentettem magam,és az apuka jelezte a rendőrség felé, hogy csak azért nem jelent fel,mert hogy én már megtettem. Viszont most eszembe jutott,hogy az a kislány valami álomszép volt,és simán tudtam volna vele normális kapcsolatot teremteni,ha most nem molesztálom a nyílt utcán. Viszonylag nagyon érzékeny vagyok, mert ha meghallok egy szép zenét,egyből eszembe jut ez a kislány. Szörnyű... Még egy szép zenét se tudok végig hallgatni, akármennyire is tetszik,mert úgy érzem belehalok a bánatba, elsírom magam.Nagyon szar érzés,legszívesebben öngyilkos lennék. Egész nap azon jár a fejem hogy most kell-e mennem börtönbe,vagy pedig megúszom egy figyelmeztetéssel. Főleg ha be is kerülök,engem szerintem szarrá vernek,főleg, ha rájönnek hogy lány molesztálás miatt kerültem be. Úgy tudom, hogy az ilyen molesztálókat nagyon nem csípik a börtönbe. Jelenleg most fiatalkorúként vagyok ilyen "házi őrizetbe", és várom a tárgyalást. Túl vagyok egy kihallgatáson is,amiben próbáltam szépíteni a dolgokat, köztük azt is, hogy bocsánatkéréssel tartozom a sértett kislány felé.Egész nap csak ő rajta jár az eszem, ugyanis mint említettem szerelmi bánatom van vele kapcsolatba. Azt tervezem,ha esetleg vége az ügyemnek és elhagyhatom a házat,hogy megkeresem valahogy ezt a kislányt. Rendőrökkel próbálnám hogy segítsenek megkerestetni, és hát ez elég hülyén hangzik, de mondanám nekik hogy a kislány aki miatt ügyem volt, szeretném ha megkeresnék,mert szeretnék vele kapcsolatot teremteni. Viszonylag valaki ezt hülyeségnek tartja, bár nem hiszem hogy segítenének, ugyanis édesanyám szerint azt mondanák, hogy "Hát ha annyira akarod keresd meg te, de ez nem a mi szakterületünk." De hiszek benne, hogy vannak csodák és talán megteszik a kérésemet. Majd szüleimmel be akarok menni a helyi őrsre, és ott elmondanám h mit szeretnék. Megkérdeztem anyámat hogy szerinte mit mondanának erre a rendőrök, mi lenne a reakciójuk. Anyukám azt mondta,hogy meghallgatni biztos meghallgatnak. Valahogy kapcsolatot akarok teremteni ezzel a kislánnyal akinek a molesztálása miatt most rendőrségi ügyem van, mert ha nem teszem meg,életem végéig bánni fogom. Ő lehet hogy ezt nem fogja viszonyozni ezek után, de hiszem hogy vannak csodák. Most hogy 16 évesen rendőrségi ügyem van,most az a szabály van ellenem érvényben,hogy a nyomozás alatt nem hagyhatom el a házat. Addig ami egyedül leköt az a Violetta, még ha fiúként is, de véleményem szerint bárki nézheti, nem kor vagy nemfüggő. Az 1 évad 15. részt szoktam minden nap nézni,és vannak benne olyan részek amiket nem bírok ki sírás nélkül, mert eszembe juttatja ezt a kislányt. De nézni akkor is fogom, mert számomra nagyon léleknyugtató, főleg ezalatt a nehéz időszak alatt. Na mégegyszer, röviden, pár szóval: Egy kislány, akit fogdostam az utcán, aki miatt most ügyem lett, de ha vége az ügyemnek, a rendőröktől meg akarom kérdezni hogy hol lakik, vagy hova jár iskolába vagy ilyesmi... Lényeg, hogy tudjak vele kapcsolatot teremteni. Ti mit gondoltok erről? Kerülhetek e börtönbe? Vagy megúszom egy figyelmeztetéssel? Az ügyem után meg tudom kerestetni a rendőrökkel ezt a kislányt? és ha igen,tudok vele kapcsolatot teremteni ezek után
dec. 3. 11:25
 1/4 anonim válasza:
89%
Ha igaz az, amit leírtál, akkor javítóintézetben, vagy fiatalkorúak börtönében van a helyed. A szabadságvesztés letöltése után pedig a pszichiátrián, mert nem vagy normális.
dec. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Vessző után szóközt kell tenni. A Szórakozás/könyvek részben tudsz véleményt kérni a fikciós történetekről, de ez még annak is gyenge.
dec. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Ne haragudj, de hogy lehet szerelmi bánatod valaki olyan miatt akit életedben összesen kétszer láttál? Ráadásul az egyik alkalommal sötét volt és pár napra rá alig akartad felismerni hogy az utcán sétáló lány az a lány akit te bántalmaztál. Ismered? Nem. Nem lehetsz belé szerelmes, max a testébe. Szerintem semmiképp se akard megkeresni, ígyis okoztál már elég bajt. Semmi közöd hozzá és ijesztő hogy ezekután még meg akarod találni és "kapcsolatot" szeretnél vele. Szinte biztos vagyok benne hogy a rendőrség nem fog segíteni ebben az ügyben (aztán ki tudja). De őszintén nem értem hogy hogy gondolod ezt, azt meg végképp nem hogy anyukád hogy támogathat ebben. De mindegy, tégy amit szeretnél,csak ne keserítsd meg a kislány és családja életét azzal hogy "hiszel a csodákban"
dec. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
#1 Nyugi nem igaz, jogilag nagyon sok sebből vérzik a történet, olyan dolgokat állít, amit lehetetlen összehozni együttesen, akármennyire is korrupt a rendszerünk, ez nem így működne.
dec. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!