Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A férfiak máshogy bánnak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak máshogy bánnak a szép nőkkel mint mondjuk egy átlagossal?

Figyelt kérdés
Többször veszem észre hogy a férfiak a szép nőkkel szebben beszélnek, puncsolnak nekik. De ezt lehet csak én látom így.

dec. 4. 08:24
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Ez valóban így van. De ez inkább két típusra igaz 1) a magabiztos férfiakra igaz, akik azt hiszik, hogy van ott esély. 2) a töketlen lúzerekre akiknek meg a szava is eláll amikor szóbaállhatnak egy ilyen nővel.
dec. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Én is így vettem észre.
dec. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem teljesen változó. Olyan férfi is van, aki a szép nőkkel direkt bunkó. Van, aki minden szép nővel nagyon nyájas. Van, akinél meg nem ettől függ a viselkedése. A férfiak sem egyformák.
dec. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 én pedig azt vettem észre hogy mind egyforma. Jó persze ha a személyiségét nézzük akkor nem de ahogy a szép nőket látják abban ugyanazok szerintem
dec. 4. 11:11
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Visszakérdezek: sok nő miért bánik másképp egy sármos pasival, mint egy átlagossal?


Szerintem ha erre megadod a választ, akkor az egyben a te kérdésed válasza is lesz.

dec. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 jó igaz. De nálunk nőknél nem mindenki a legjobb pasira megy ha egy átlagos nőről van szó. De ti mindig a legjobb nőre mentek
dec. 4. 11:53
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
6: Ez hülyeség. Sok férfi egy átlagos nőhöz se mer hozzászólni sem, nem ám a legjobb nőhöz, nem ám próbálkozni nála.
dec. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

A férfi nem más, mint a nő... csak más az alapfelállás, de a gondolkodásmód azonos.

Nem minden nő diszkriminál a pasik között, de akik igen, nyilván megvan a maga értékrendje, ami ezt teszi, míg a pasik közül sem mindenki szegregálja a csajokat, és akik mégis ezt teszik, azoknak is megvan a mögöttes értékrend.


Ez az értékrend azonos a két nem esetében, némi különbséget csak a társadalmi konvenciók jelentik.


Ha magába néz sok nő, erre tudja a választ és ha magába néz sok pasi, szintúgy...

dec. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 October15 ***** válasza:
61%
Ha ennyire profi vagy akkor miért is kérdeztél? Durván 2,5 méter az effektív látótávom, olyan 1,5 méterről tudom eldönteni, hogy pontosan kivel is beszélek. Hidd el qrvára nem mászok bele nők/lányok arcába azért, hogy eldöntsem, hogy vajon eléggé jó csaj-e ahhoz, hogy bekapcsoljon az érzelmi intelligenciám. XD
dec. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Senior Séf ***** válasza:

"Ha egyedül vagyok egy szobában, ember vagyok. Ha bejön egy nő is, férfi lettem. ÉS MINÉL INKÁBB NŐ AZ, AKI BEJÖTT, ANNÁL INKÁBB FÉRFI LESZEK ÉN."

Karinthy)

Tehát amikor egy nő tetszik nekünk, önkéntelenül bevetjük a csáberőnket.

dec. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!