Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik az osztálytársam, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az osztálytársam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályban, ma egy csoportba kerültem vele egy közös feladatban, és még utána is beszéltünk szünetben.

Nagyon kedves és nyitott volt velem.

Még nem nagyon voltam ilyen helyzetben, de szerintem megpróbálok kicsit közelebb kerülni hozzá. Azt tudom hogy nincs barátnője. A tavalyi tanévben még egy lány osztálytársammal volt együtt másfél évig, ami olyan szempontból pozitív, hogy én hosszútávra terveznék..

Tudom hogy osztálytárssal összejönni necces lehet, kérlek ne írjátok le!

Szerintetek hogy kezdjek el közeledni felé?

17L


dec. 4. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess vele egyre többet, aztán ha minden jól megy, akkor elhívhatod valahová sulin kívül.
dec. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Jkg341 ***** válasza:
70%

Osztálytárssal elég necces lehet, hiszen ha mondjuk visszautasít vagy szakítotok, a pofáját kell még bámulnod érettségiig.

A te helyzetedben biztos hogy nem. Legalább is az esélyek sikerre nem tűnnek nagynak.

dec. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!