Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerethet vajon, vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet vajon, vagy csak második vagyok neki az életében?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy lány akivel beszélgetek, hívásozunk minden nap, és hívásba is fekszünk le. Szoktunk játszani kikapcsolódás képpen számítógépen, de mikor hallottam hogy csörög a telefonja akkor mondta hogy mennie kell, mert mennie kell majd rá 5 percre mással beszélgetett, és mással foglalkozott.

Úgy érzem, hogy én csak 2-ik vagyok neki, de lehet én vagyok a hülye. Pedig megígérte hogy nem tenne ilyet...



dec. 6. 03:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mióta vagytok együtt. És jól ki kell ismerd hogy össze jöjj vele.

Amúgy, a kommunikáció a kulcs! Mondd el neki őszintén amit érzel. De persze van mikor megéri nyomozni és tapogatózni.

dec. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha még azt sem tudod megmondani, hogy szeret-e vagy sem, akkor miért pazarlod az idődet rá? Sokkal értelmesebbet is találhatsz annál, mint akin így gondolkodsz.


Egyépként meg nem mersz megkérdezni dolgokat tőle? Gondolom mekkora szeretet lehet köztetek.


Egyébként ha pozitívan nézem, akkor lehet hogy a barátnőjével találkozik és beszélget.

dec. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szeretni szeretem én is őt, és ő is mondta hogy nem akar még vele sietni, de kedvel, és örül ha velem beszélget, közben becézget stb..Csak van egy másik srác akivel szerintem szintén ilyen jóban lehet, vagy nem tudom...Tegnap voltaz, hogy mikor elment hirtelen akkor mondtam neki, hogy akkor hagyjuk az egészet. Hozzá teszem még nem szerelem, nem kapcsolat, csak kialakulóban lévő.
dec. 6. 10:54
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel elrontod az egészet hogy féltékeny vagy
dec. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Már úgy látszik mindegy, nem reagál semmilyen üzenetre, akkor ezt elbasztam már remény sincs :(
dec. 6. 14:19
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

undok pcsa akkor ha ennyiért ezt teszi veled.

de ha azt nézem hogy nem vagytok eggyüt akkor igy tényleg nincs jogod számon kérni és félténykedni....... :/

itt egyedül az szerintem a probléma hogy nem őszinte veled, és egyszerre több fiuval ismerkedik ami undoritó.

dec. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát leírtad szó szerint a lányt, mikor meg leírtam neki hogy ne húzzuk egymás idejét, maradjunk csak szimpla játszó pajtik, akkor meg annyit írt hogy "xd az kom"
dec. 6. 23:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne húzd az idődet egy ilyen ostoba emberrel. Te is látod hogy teljesen instabil és labilis érzelmileg. Ha komoly párkapcsolatra vágysz, ne olyan emberrel tedd, aki még írni se tud rendesen. Nézz önmagadba, és tedd fel a kérdést: Ez kell nekem? Erre van szükségem?
dec. 7. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez a válasz alapján nem érdekled. Biztos van még ezer meg ezer fiú aki ír neki naponta.
dec. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!