Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány,mit csinaljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány,mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Van egy lány,akivel regebb ota haverok vagyunk,napi szinten piszkalodunk ilyesmi. Eddig csak barátként tudtam gondolni rá,de megtetszett és mostmár nem merem ugyanazt csinalni vele mint eddig,mintha felnek hogy mit reagal ha beszolok neki viccesen vagy ilyenek. Mit csinaljak,hogy tudjak vele kozvetlen lenni ugy hogy mostmar tetszik is. Vkivel egyebkent tortent mar ilyen? Ez gyakori eset?

17f



dec. 9. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miota ismered a lanyt? Egyebkent lehetseges. A kozosen toltott ido alatt kezdesz bele szeretni. A kozvetlenseg a szemelyisegedtol fugg. Ha batrabb, mereszebb srac vagy akkor peldaul elhivhatod valahova kettesben. Probald megerinteni a kezet mikor beszeltek. Erdeklodj iranta.
dec. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kb 2eve ismerem
dec. 9. 19:23
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt. En tudom hogy batrabb srac vagyok mert kb mindenkivel nagyon kozvetlen vagyok,vele is az voltam,de hirtelen nem tudok az lenni.
dec. 9. 19:24
 4/8 Senior Séf ***** válasza:
67%
Éhes vagyok, mit csináljak?
dec. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

tedd félre ezt a hirtelen nem tudok az lenni dolgot, nettó baromság, csak stresszelsz. szépen veszel egy levegőt és elmeséled neki, hogy mi a helyzet -persze nem chaten meg nem 30 ember társaságában.

elkíséred a buszhoz, haza, elhívod valahova, úgyis szünet lesz lassan, suli után beültük valami cukrászdába vagy csak sétálni és vázolod, hogy hogy érzel.

dec. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel a gyávasággal fogod elrontani az egészet.

Ha valóban bátor vagy, akkor elhívod valahová. Ha kérdezi miért, akkor ott nem arról kell beszélned, hogy mennyire szerelmes vagy, hanem arról, hogy tetszik neked mert: szép, csinos, aranyos, kedves, okos, jó a társasága, megértitek egymást, szereti a zenét vagy .... a púpos kockás kiskutyákat.. (ugye érted mire célzok? Legyen két-háromilyen dolog a fejedben.) S ha igent mond a randira akkor tudod, hogy jó az irány. A randi meg rajtad múlik.

Ha nemet mond, akkor pedig viseld férfiként, s lehettek jóban továbbra is. Nem ciki ha csaj nemet mond, de lehet, hogy csak az időpont ne volt jó és kicsit később benne lesz.

dec. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha bátrabb srác vagy akkor, esetleg elhívhatod kettesbe valahova. Kezdj el vele ismerkedni, minőségi időt tölteni vele, tudj meg róla mindent. Miket szeret stb.. Légy érdeklődő és önbizalommal teli. Sok sikert!
dec. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Éppen ezzel szúrhatod el a kapcsolatokat, hogy kevésbé vagy vele közvetlen, ettől úgy érezheti, elhidegültél, már nem kívánatos sze,ély számodra.

Ha jóban vagytok, akkor simán elhívhatod valahová.

dec. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!