Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek engedjem el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek engedjem el?

Figyelt kérdés
3 hónapja beszélünk, többször találkoztunk már de még mindig nem mondtuk ki hogy együtt vagyunk. Szerintetek még várjak vagy csak kihasznál a pasi és lehet csak arra vagyok jó neki hogy beszéljen valakivel? Mindig azt írja hogy alakul és jó vége lesz ennek
dec. 9. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még várhatsz egy kicsit, de akár rá is kérdezhetsz hogy ő mit érez
dec. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rákérdeztem és azt mondta ha nem lennének érzések nem tartanánk itt de idő kell neki és bízik benne hogy jó vége lesz
dec. 9. 21:30
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Várj még nyugodtan, csak például olyanokba ne menj bele, hogy lefeküdjetek és hasonlók.
dec. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem is akarna ilyenbe belemenni ebben biztos vagyok
dec. 9. 23:47
 5/8 anonim ***** válasza:
36%
Lehet, hogy nős és úgy azért nehezebb ezt a dolgot sínre tenni.
dec. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam már arra is hogy több vasat tart a tűzbe és nm tud dönteni
dec. 10. 09:18
 7/8 anonim ***** válasza:
61%

5. vagyok: Látod kérdező én csak leírtam egy olyan dolgot amit nem mertél igazán végig gondolni. A "kedves" válaszadók pedig engem lepontoznak. Épp ennyit ér ez a szavazás dolog itt.

Viszont: ha már te is ezen gondolkozol, akkor derítsd ki. Keresd olyan időpontokban amikor valószínű a feleségével vagy egy másik nővel lehet. Amikor említette ugyan, hogy programja van de te "véletlen" elfelejtetted. Hívd fel, s akkor szerintem kiderül, hogy mi lehet ez.

dec. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 Azért pontoztak le, mert a tini párkapcsolatok kategóriában vagyunk, nem a felnőtteknél. Nem, a tinik többsége nem felnőttekkel ismerkedik.
dec. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!