Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeret, nem szeret? vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret, nem szeret? vagy szeret de nem mer? jaj nem értem a srácot

Figyelt kérdés

a sráccal eleinte jól voltunk, aztán én elköltöztem és megváltozott, mondta hogy hiányzom neki amit viszonozta meg jól voltunk, aztán egyik napról a másikra megváltozott velem szemben, bunkó volt velem... aztán berágtam rá és letiltottam 1 hónapra mert nem bírtam, kitiltottam és újra elkezdtünk beszélni és mondtam, hogy sajnálom, hogy letiltottam de kellett nekem idő, hogy gondolkozzak úgy, hogy megszüntetem az elérhetőségeket, mondtam neki, hogy tudom nem lesz a régi, csak annyit mondjon bár, hogy miért kezdett el bunkó lenni, hogy van e más neki, nem haragszom meg csak tudjam, hogy ne legyen bennem remény... aztán másfél hónapig beszéltünk, de közben annyi sokszor megsiratott, hogy már nem bírom... mikor eldöntöm magamba hogy kész többet nem írok neki, akkor hajtogatja, hogy fontos vagyok neki és ír és keres, de mikor vissza írok neki, akkor kezdődik minden elölről, hogy megint nem ír vissza és úgy teszi magát mintha egy fontos ember lenne... és sokszor dicsekszik nekem, hogy mennyi emberrel beszél, de csak nekem ír vissza... azt mondja nincsen semmilyen nő az életében csak én, de én ezt nem hiszem és hiába mondom hogy nem hiszem ideges lesz rám, hogy miért hiszem ezt és ideges rám, hogy mindig ideges vagyok rá mert mondja mindig "most megint milyen bajod van?" arra amikor én csak elmondom mi a bajom mert már nem bírom. Szeretem őt, nem akarom, hogy tönkre menjen köztünk, de félek hogy a hozzá állása a dolgokhoz felém, végleg tönkre teszi a barátságot vagy fene se tudja mi volt köztünk már...

Nem szeretnék olyan kapcsolatba benne lenni ahol csak akkor keres és szeret a srác hogyha én már kisírtam a szemeimet és eldöntöttem, hogy végleg befejezés vele mert idegileg kivagyok. 4 éve ismerem, vagy több és a távolság ennyire megrontaná a kapcsolatot, nem tudom elhinni...



#hhmm
dec. 11. 08:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Úgy beszélsz most komolyan mintha csak egy srác lenne a világon, és e nyűgöt neked valamiért kötelező lenne elviselni.
dec. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de olyan nyílt voltam vele lelkileg, mikor nem volt senkim, ő állt oda mellém és segitett
dec. 11. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!