Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám tovább tartani...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám tovább tartani a szemkontaktust?

Figyelt kérdés

Ma meccsunk volt amikor lattam hogy bejott egy lany 2 fiuval meg egy baratnojevel. Ahogy setalt es ult le egy szekre szemeztunk szerintem,de felenk voltam es elkaptam a tekintetemet. Aztán amikor a padon ultem arra néztem párszor és lehet hogy o is engem nezett,de akkor is elkaptam a tekintetemet rovid ido utan. Mikor mentünk ki a meccs után az öltözőből akkor láttam, hogy ott vannak 4en, amikor kozelebb mentem hozzajuk probaltam szemkontaktust kialakitani de nem arra nezett, ellentetben a baratnojevel, velem sikerult kialakitanom szemkontaktust.

A kerdesem a kovetkezo lenne:hogyan tartsam sokaig a szemkontaktust es kozbe milyen jeleket adjak hogy tetszik nekem

A masik hogy pl az utcan setalok es latom hogy nok jonnek mikor kene vele kialakitanom szem kontaktust amikor mar meglattam egyszer, itt ugy ertem h amig setalok nezzek oldalra vagy egesz vegig nezzek a szemebe?



dec. 12. 00:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú szemkontaktust beszélgetés közben érdemes kialakítani. Ha távolról nézel valakit, akkor a hosszú szemkontaktust bámulásnak veheti, ami nem a legjobb.
dec. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tudod sokáig tartani a szemkontaktust, ha eleget gyakoroltad. Erre jó módszer, ha a veled szembejövőknek a szemébe nézel sétálás közben. Ezt nyugodtan kezdeményezheted. Ha nem nézek rád vissza, akkor sincs semmi gond. Ezt addig tartsd, amíg neked komfortos.

Ha egy lány tetszik nyugodtan nézz rá, és ha visszanéz kacsints rá, és mosolyogj.

dec. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy ránéztél, és lehet, hogy ő is téged nézett még nem szemezés. Láttad, hogy a szemedbe néz, vagy nem? Ha láttad, akkor szemeztetek, ha nem, akkor nem.
dec. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!