Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem érdeklem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik, nem mondanám átlagon felülinek, de számomra különleges. Próbálkoztam ráírni, de alig írt vissza, snapchaten se nézi meg amit küldök. Amikor szembe jön velem elkapja a tekintetét, de nem mosolyog meg semmi. Mondjuk én is sokszor amilye fapofával megyek a suliban..

Magamat nem mondanám egy mattyó hímzésnek, régebben kedvelt voltam a lányok körében, viszont sokat változtam külsőleg, de sokak jóképű vagyok azért.

Hogyan hívhatnám fel magamra figyelmet? (nem, nem megyek meztelenül suliba, ilyeneket ne is írjatok)

19/f



dec. 12. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem válaszol arra, amit írsz, vagy nem nézi meg, amit küldesz neki, akkor hagyd a fenébe, mert nem akar semmit. Tudom, hogy ez nem jó érzés, de ne alázd meg magad azzal, hogy nyomulsz, foglalkozz magaddal, ismerkedj, járj el a barátokkal és kicsit vedd le róla a figyelmed!

Ha jóképű vagy amellett, hogy udvarias is, meg figyelmes, lehet veled beszélgetni, akkor biztos, hogy lesz olyan lány, aki szívesen veszi a közeledésed!

dec. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele élőben, bár ha nem válaszol az üzenetidre kevés az esély hogy bejössz neki.
dec. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ennyire lesz@rja az üzeneteidet, az nem egy jó jel, de utoljára megpróbálhatod személyesen...
dec. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek sajna elég konkrét jelek arra, hogy nem érdekled.
dec. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán szoktatok élben beszélni? Mert ha nem, akkor nagyon sz@rul néz ki, hogy csak üzengetsz neki, de élőben nem mered megszólítani. Akkor beszéljetek élőben.

Ha szoktatok, akkor próbáld meg egy kicsit ignorálni. Kockázatos, de bejöhet.


Már csak a poén kedvéért:

Akkor menj köntösben iskolába (persze alatta legyen rajtad normális ruha), azzal nagyon felhívnád magadra a figyelmet. Ha bárki kérdezi divatot teremtesz. Sajnos a csajok nem fognak egyből a nyakadba ugrani, hogy "ez egy igazi férfi". (Tapasztalat...)

Bocs, nem hagyhattam ki.

dec. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5 szerintem éveikg emlegetnének ez a sztori után:D

de azért köszi, ment a zöld mindenkinek!

dec. 13. 12:33
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Valami apró indokkal hozzászólhatsz élőben, hogy titeket tanít az xy tanár? Vagy hogy nem tudod hogy mikor lesz a Kréta rendszer karbantartása vagy stb
dec. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!