Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van esély arra, hogy az exem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély arra, hogy az exem több mint 1 év után visszatér hozzám?

Figyelt kérdés
A barátom szakított velem, azt mondván, hogy már nem érez irántam semmit, de tudom, hogy ez hazugság, az volt a baja, hogy nem adtam neki elég teret a kapcsolatunkban, nagyon megviselt az a szakítás. Azóta eltelt 1 év, még mindig ugyanúgy szeretem, semmi sem változott, mivel figyelem az instán, ezért tudom, hogy ő is szeret engem, csupán fél lépni, vagy nem akar, mert fél, hogy az lesz mint legutóbb, hogy nem adunk elég teret a másiknak. De ebben az a legszomorúbb, hogy 100% biztos vagyok abban, hogy én megváltoztam, és ez a szörnyű fájdalom rá ébresztett arra, hogy helytelenül cselekedtem, viszont ha soha sem tér vissza, már nem fogom tudni neki bebizonyítani.

dec. 26. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Van
dec. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Esely mindeg van
dec. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Ami nem mukodik, az kesobb sem fog
dec. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

Ő megmondta, hogy már nem szeret.


De te tudod, hogy szeret, csak te nem engedtél teret… blabla.


Nem sze-ret!

dec. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Esély van rá, de nagyon kevés.
dec. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem sajnos nem változtál meg. Mivel még mindig csak őt figyeled, pedig tudod, hogy mi az ami legjobban zavarja.
dec. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy akar téged akkor kövesd be, írj neki, stb. Hajrá! Szerezd vissza!
jan. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!