Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes megprobálnom? És ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes megprobálnom? És ha igen hogyan tegyem?

Figyelt kérdés

Van egy fiucska aki nagyon tetszik nekem egy evfolyammal alattam van es masik szakon is de sok kozos erdeklodesi korunk van.(viszont nem kovet vissza) a napokban reagaltam a storyara es egybol valaszolt aranyos volt , eleg jol elbeszelgettunk , este fel 1-ig beszelgettunk aztan egyszer csak le reagalta az uzenetem de ezt csak annak vettem hogy keso van , aztan masnap arrol tett ki storyt amirol beszeltunk , arra is reagaltam es arra is egybol csak reagalt .A suliban minden reggel talalkozunk de o csak a telefont nyomja es fel sem nez olyan mintha direkt ignoralna mert ha maskor ossze futunk akkor nagyon kinezi a lelkem , amikor gyakszim van (gyakorlati orak) akkor neki is az van szoval rendszeresen talalkozunk szunetekben igy hat ram mosolygott (AA nagyon orultem) Legtobbszor egyszerre szoktunk vegezni suli utan es egy iranyba es egy megalloban szallunk le ,ennek orulnek ha tobb ertelme lenne de a metron eselytelen lenne vele beszelgetnem mert vagy 5 lany osztijaval jarkal (keves nallunka fiu >~<),de legalabb a metron annyian vannak hogy kozel kerulhetek hozza ami azt jelenti hogy mindig ossze erve utazunk :D

ami a lenyeg hogy szerintetek erdemes megprobalnom kozeledni fele?


L



dec. 26. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
24%

Fiúcska...osztija...először is, ezeket hagyd el. Egy csaj ne rövidítgessen ilyeneket, tök gáz. Másodszor,legyél bátor és dumálj vele személyesen, kezdeményezz, nincs mit veszítened.


23F

dec. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
1 es, ne adj ilyen tanácsokat, nagyon is szépen fogalmaz a lány! Te már nem vagy tini. Amit te használsz, a dumálás, az sokkal illetlenebb kifejezésnek hat.
dec. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Probald meg. Vagy irj neki instan vagy ha mar leszaltataoka metrorol es nincsenek ott az osztalytarsai akkor beszelj vele🙂 hajrá szurkolok
dec. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!