Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A lány, aki elvileg szeret,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány, aki elvileg szeret, szenteste letilott, fel sem oldott, és még annyit sem bökött nekem, hogy boldog karácsonyt... majd mikor pár napra rá feloldott, megkérdeztem, hogy mi volt ez?

Figyelt kérdés
Nem tudott választ adni rá, de azt mondja, sokat jelentek neki... Szerintetek ezek után higgyem el?
dec. 28. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit mondott rá pontosan?
dec. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
A lány, aki elvileg szeret, valójában nem szeret. Játszadozzon mással, ne veled.
dec. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem menekülj.

Vagy simán csak tartalék vagy neki, talált mást, téged letiltott, de miután nem jött össze neki a másikkal, vissza akart menni hozzád, mint tartalékhoz.

Vagy kattant a csaj.

Egyik sem jó forgatókönyv.

Akinek sokat jelentesz, az nem fog random letiltani.

dec. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Ha annyira szeretne nem tiltott volna le napokra.
dec. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
A család miatt tiltott le?
dec. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Valami olyasmit mondott, hogy a barátnője nagyon határozott volt... ?
dec. 29. 10:11
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

Magyarán nem jössz be a barátnőjének ezért fúr téged. Tipikus.

Ilyen az, amikor egy lányt akarsz elcsábítani, de közben rájössz, hogy 3-4-et kell.

dec. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Na de ekkora patkányság, hogy szenteste letilt, és mindeközben meg hallottam, hogy exeinek küldte a köszöntőt, meg idegeneket visszaigazolt... Én meg pár napig olyan fosul éreztem magam, hogy nem tudtam normálisak karácsonyozni.
dec. 29. 10:32
 9/11 anonim ***** válasza:
92%
Ha elvileg szeret, nem tilt le. Pláne nem karácsonykor. Engedd el ezt a lányt, gyerekes a viselkedése, nem tisztel téged, nem szeret, ennél jobbat érdemelsz!
dec. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
17%

Lehet hogy várta h köszöntsd fel. És besértődött.


Hülye ribi még az exeivel is dumálgat..? Én dobnám mint a sz*rt

Alapból nem kéne olyan lány akit már több fiú is dugot. Szerencsére az én csajom szűz volt

dec. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!