Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A szerelmemnek úgy néz ki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmemnek úgy néz ki barátnője lett. Úgy érzem nem élem túl. Hogy lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés

Úgy érzem teljesen összeomlik az életem. Évek óta mindennél jobban szeretem, eleinte reméltem, hogy elmúlik majd.

Azt érzem nélküle nincs értelme semminek, most is alig találok szavakat.

Tud az érzéseimről, de már egy ideje elmondta, hogy ő nem érez így irántam és csak barátok lehetünk, azok is maradtunk. Működött, persze én mindig másképp néztem rá.

Nagyon rendes srác, tisztességes, hűséges is, el sem tudnám képzelni róla, hogy szakít a barátnőjével.

Most nem tudom mi lesz a mi kapcsolatunkkal.

Mit tegyek? Hogy dolgozzam fel?

Nem szeretnék beledilizni az önsajnálatba, de egyelőre képtelen vagyok bármire is, egész nap sírok.



dec. 29. 14:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
21%
Segítek neked, írj rám privátot
dec. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 LeviAckerman11 ***** válasza:
100%
engedd el. még rengeteg srác van, aki viszonozni fogja az érzéseidet.
dec. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%
Ne aggodj van sok pasi hány éves vagy?😊
dec. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
9%
Miért nem jöttél vele össze korábban?
dec. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, 18 vagyok egyébként.

Csak annyira szörnyű, már nagyon régóta része az életemnek.

Szó szerint fizikailag is fáj az egész, nem is ettem ma semmit:(

dec. 29. 16:44
 6/26 A kérdező kommentje:
4-esnek: Mert ő mindig csak barátként tekintett rám
dec. 29. 16:45
 7/26 anonim ***** válasza:
80%
Ha eddig nem kellettél neki, nem értem, miért fáj, hogy ezután se fogsz. Attól még lehettek ugyanúgy barátok, lehetsz a közelében
dec. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Tudom, de lehet, hogy a barátnőjét zavarni fogja.

Illetve tartok tőle, hogy a fiú sem fog ezután foglalkozni velem, mert hiszen a barátnője lesz neki a fontos, meg biztos sokminden változni fog.

dec. 29. 16:51
 9/26 anonim ***** válasza:
77%

Akkor meg fiatal

Vagy🙃 nincs veszve semmi igen valoszinu hogy kevesebet talakoztok ha van baratnője . El kell fogadni iserkeni sportolni lekotni magad es majd jon mas vagy lehet hogy szakitanak es osszejohettek🙂

dec. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha te többet érzel mint barátság, akkor nagyon nem jó ötlet továbbra is a közelében lenni.... Ezzel csak arra ártasz magadnak. Főleg hogy már van barátnője is. A legjobb ha minél hamarabb el tudod felejteni..
dec. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!