Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vannak itt olyan lányok akik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányok akik szintén reménytelenül szerelmesek a legjobb fiú barátjukba? Hogy viselitek?

Figyelt kérdés
Szívesen olvasnám a sztorijaitokat, ha ilyen cipőben jártok:(

dec. 29. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én szerencsére már nem vagyok ebben a helyzetben. De voltam és nagyon rossz volt. Évek óta szerelmes voltam belé, amit az akkori legjobb barátnőm is tudott, és aztán összejöttek, és a lány el is mondta neki, hogy mit érzek iránta. Így még jobban fájt. Még utána is évekig szerelmes voltam belé, de aztán más suliba mentünk, és szép lassan túltettem magam rajta. De ehhez hozzátartozik, hogy közben megismertem egy pasit, aki miatt már egyáltalán nem gondolok rá. Na, de most belé vagyok reménytelenül szerelmes...😅
dec. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, rossz volt olvasni amit írtál, de utolsó mondatodra: remélem nem marad reménytelen az a szerelem:)
dec. 29. 21:50
 3/3 anonim válasza:
Én tegnap előtt vallottam be neki, hogy kedvelem :DD Nem újévi részsegség volt, pont ellenkezőleg, de nem vette komolyan, szóval el lett "viccelve". Tudom, hogy nem vagyunk egymás típusai, sőt, de valamiért kedvelem, majd elmúlik
jan. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!