Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ebben az esetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 18 éves fiú vagyok, 1 hét múlva 19. 2022 december 1.-jén megismerkedtem interneten egy lánnyal. Gyönyörű, okos és hihetetlenül kedves. Talán a többi srác ha ránézne nem találna benne semmi különöst, de engem egyszerűen elragadott. A hiba az volt hogy 260km-re lakik tőlem. De beadtam a derekam, és az akkori introvertált 17 éves fejemmel leindultam hozzá találkozni ‘22 december 28.-án. A találkozás csodás volt. Minden embernek olyan első randit kívánok. Aztán 2023 január 3.-án szakított velem. Az indok a távolság volt, és hogy nem tudnánk megoldani. Az utolsó hívásunkkor azt mondta, hogy majd talán egyszer az élet újra összesodor. Hónapokig dühös voltam mindenkire, mire rájöttem hogy igazából ő volt az okosabb és milyen jó döntés is volt végülis amit hozott, és milyen jó hogy nem később mondta ki a véget. Láttam februárban hogy új barátja lett aki ugyanabban a városban él mint ő, nekem is lett barátnőm áprilisban. De igazán mindig is hiányzott és soha nem éreztem azt a szerelmet amit iránta éreztem, és amit megéltem vele azon az egy decemberi napon. Szóval egy egész éven keresztül eszembe jut, ő reagálgat a képeimre a közösségi oldalon, és valahogy mindig próbál bent maradni az életembe. 2023 decemberbe elkezdtem TikTok-ra csinálni videókat művészeti témában. És mit ad isten, az egyik videóm hatására rám írt. 1 év után írt nekem. Első pár percben csak a szokásos hogy vagy, mi történt az 1 év alatt. Majd rátértem hogy nekem még 1 év múltán is hiányzik, és gondolok rá. És kiderült hogy ő is. Minden reagálása és minden kicsi interakciója amit tett azzal akart bent maradni az életembe, és azt akarta hogy ne felejtsem el. Megjegyzem én is együtt vagyok még az áprilisban megismert lánnyal és ő is a barátjával. Azt mondta a barátjával soha nem érezte azt amit velem stb. Pont ugyanazt amit én is érzek. Felvetette hogy januárba (2024) elte nyílt napra feljön és hogy szeretné ha mennék én is, lehet fent maradna Pesten stb. Ez a beszélgetés december közepén történt. Azóta voltak még kisebb beszélgetéseink. Előző héten eléggé berúgtam és írtam neki ”butaságokat” a barátjáról stb. Igazán nem vette magára.


Rátérve hogy mit is akarok: nagyon szeretnék vele találkozni a nyílt napon, talán utána fent is maradna Pesten nálam aludhatna vagy bármi. Ugyanakkor tudom, hogy miután visszamegy az otthonába nem fog semmi változni. Ugyanúgy 260km lesz közöttünk, és nem fogjuk tudni csinálni ezt, mert ő is nagyon sokat tanul, és nem megoldható hogy minden hétvégén én menjek le vagy ő jöjjön hozzám. De ettől még látni akarom, mert 1 év után se változott semmi talán. Újra érezni akarom azt az érzést amit 22 december 28-án. És újra meg akarom ismerni, és meg szeretnék tudni mindent arról hogy mi történt vele 1 év alatt. Valószínűleg az egész éjszakát átbeszélnénk.

Ha nem megyek el a nyílt napra vele, valószínűleg egész életembe bánni fogom.


Azt még kihagytam, hogy ő Pestre tervez jönni egyetemre, és azt írta hogy már a fejében többször is elképzelte hogy akkor ő is itt lesz és én is. Együtt lakunk stb. Nem akarom az egész történetet elbagatelizálni azzal hogy akkor most ő életem szerelme lenne, de mi van akkor ha mégis?


Kíváncsi lennék a véleményetekre. Nem vagyok egy magamra vevős típus, szóval nyugodtan jöhet minden. És köszönöm ha elolvastad az egész sztorit! :)



jan. 1. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Első mondatnál elakadtam
jan. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Elég nagy parasztok vagytok mindketten a saját párotokkal szemben. Egymás előtt játszátok hogy minden nagyon jó, a hátuk mögött meg egymással csaljátok a párotokat. Annyi legyen bennetek legalább hogy megmondjátok a két szerencsétlennek, hogy nem szeretitek őket, hogy legyen lehetőségük mást keresni.


Az újraösszejövésről meg annyi a véleményem, hogyha 1 hét után zavarta már a távolság, akkor hogy bírja ki még ezt a kb félévet, amíg nyár nem lesz vagy iskolakezdés? Az se biztos hogy felveszik az eltére, hiába vannak nagy tervei. Ha ennyire labilis hogy egyszer te kellesz egyszer a jelenlegi, akkor arra sincsen garancia, hogy egyszer téged nem fog dobni. És azt se felejtsd el, hogy a mostani barátnőd nem hagyott ott téged 1 hét után, hanem lassan 1 éve szeret.


Mondjuk neked is sok eszed van, hogy olyan lánnyal tervezel összeköltözni, aki jelenleg mással van párkapcsolatban, melletted is ugyanúgy más után fog majd epekedni, lehet ha összejönne veled akkor a mostani hiányozna neki. Mindegy, én biztos nem jönnék össze olyannal, aki egy hét után kiadta az utamat. Max azért akar visszajönni, mert zavarja, hogy már nem utána epekedsz, amíg ezt tetted, halálnyugodtan összejött egy másik sráccal. De te dolgod.

jan. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2.vagyok még. Annyit fűznék ehhez még hozzá, hogy szívesen rákérdeznék nála, hogy mikor aktus közben is kicsúszik belőle a párja ő meg visszarakja akkor is rád gondol és téged szeret?
jan. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebben már csak az külön gerinctelenség a részéről, hogy úgy próbálja megtartani az "exe" figyelmét, hogy közben barátja van. Ha lenne gerince, legalább dobta volna és úgy keresett volna meg téged, de úgy van vele ha te mégsem jönnél vele össze megint, akkor a mostani még vele van, nem esik két szék közül a pad alá. De amikor csak te voltál neki, akkor nem kellettél.
jan. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A be nem teljesült után való vágyakozás.

Értelmetlen a távolság miatt, és azért is , mert voltaképpen nem is ismeritek egymást.

jan. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
...és így kezdődnek a megcsalások. Ne menj el, mert pontosan tudod, hogy nem fogsz tudni ellenállni neki.
jan. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
En azert nem mennek el mert csak megcsalnam ugy a baratnomet es utanna em talakoznatok mert 260 km re laktok egymastol szovalmez igy halalra van itelve .
jan. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!