Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tegyem magam túl rajta?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem magam túl rajta?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy, az életem mostani időszakát eléggé meghatározó problémáról szeretnék kérdezni, illetve ezzel kapcsolatban tanácsot kérni.

Van egy lány, osztálytársam, ráadásul a legjobb barátom is egyben. Egy részeges pillanat hevében belezúgtam, de az egészből akkor ott nem lett semmi. Akkor ő lépett felém, én azonban nem reagáltam, nem álltam rá készen. Ám egy-két hónap múlva teljesen belezúgtam, de nem mertem neki elmondani, nehogy megtörjem a barátságunkat. De éreztem, hogy ami eddig történt beékelődött közénk, kicsit eltávolodtunk egymástól. Sok gyötrődés után végre összeszedtem a bátorságomat, és egy alkalommal elmondtam neki. Nem mondom, hogy a legmegfelelőbb alkalom és mód volt, de mindenesetre megbeszéltülk a dolgot, azt mondta, hogy nagyon meglepődött, nem várt ilyesmi, de nem szeretne most senkivel sem párkapcsolatot, mert nincs ideje rá, állítása szerint. Egyenes és konkrét volt a visszautasítás, fájt is nagyon, ráadásul azt hittem, hogy a barátságunkat törzsében törtem el, annak ellenére, hogy megbeszéltük, hogy nem hagyjuk, hogy ez közénk álljon. Megmondtam neki, hogy mindenképpen el szerettem volna mondani neki, mert úgy érzem, hogy mégegy ilyen lányt, mint ő, sohasem találok. Erre azt monta, hogy még senki nem mondott neki ilyen szépet, és ő is így érez, hogy nálam jobbat sohasem találna, hülyének is érzi emiatt magát, mégis elutasít. Hozzátette, hogy 10 év múlva feltétlenül elfogadná az ajánlatot, ám még ki szeretné élni magát. Én látom rajta, hogy ő teljesen túlvan a dolgon, nekem viszont még nem sikerült. Nincs nap, hogy ne gondolnék rá, hogy milyen jó lenne, ha együtt lennénk, stb. Pedig mindennek már három hónapja. Szerintem ez azért is lehet, mert tényleg nagyon megszerettem, tudniillik már 3 éve voltunk nagyon közeli barátok, mikor mindezek megtörténtek. Éppen ezért nagyon belsőségesen is ismertem, ezért elsősorban a személyiségébe, a belső tulajdonságaiba szerettem bele, de mindemellett a szépségébe is, ezért nagyon ragaszkodom hozzá. Szerencsénkre a barátságunk megmaradt, hozzá kell tennem, vannak pillanatok, amikor kicsit kellemetlen, de általában túllendülünk rajta. Most abban szeretném kérni a segítségeteket, hogy hogyan tehetném én is túl magamat a dolgon minél hamarabb. Vagy esetleg várjak még? Attól tartok, ha egyszer kiszeretek belőle, akkor esetlegesen nem fogok tudni mégegyszer beleszeretni, ha később meggondolná magát. Tudom, hogy naivan hangzik, de én tudom, hogy ő az igazi, tényleg nem fogok nála jobbat találni. Voltam már szerelmes több lányba, de ezt még soha nem éreztem. Nagyon tanácstalan vagyok, és megszakad a szívem, mert folyton csak rá tudok gondolni, és arra, hogy nem kellettem neki. Lehet gyerekesnek és gyengének tűnik, ám bevallom, hogy több alkalommal sírtam is miatta, nem is kicsit. Nagyon örülnék, ha tudnátok segíteni, jó tanácsokat adni, mert jelenleg meg vagyok rekedve, és szörnyű érzelmek, érzések kavarognak bennem.

18/F


jan. 1. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne varj szeritem azt modta 10 ev mulva elfogadna varnal 10 evet ra?😊 nekem is volt ilyen en akkor tudtam elfelejteni amikor megszakitottam

Miden kapcsolatot vele

jan. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Hát pont az a baj, hogy annyira szeretem, hogy akár 10 évet is tudnék várni rá. Igen, a legjobb lenne az, ha minden kapcsolatot megszakítanék vele, de a legjobb barátom. És végső soron nekem ő kell. "Mindegy", hogy hogyan: legjobb barátként, vagy barátnőként. A lényeg az, hogy egymás mellett legyünk.

jan. 2. 23:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Enis voltam igy tudom hogy mit erzel de ha osszejon masal

Utanna rajosz hogy nem erdemes varni mert ha azt modja hogy 10 ev mulva igent modana szeritem

Az egy nem😔 szoval nem eri meg ra varni 18 vagy lehet 1000 csajod tudom neked ő kell de ha neki nem kellesz akkor ne varj ismerkedj es idovel elfelejted tudom hogy ez szarul hagzik de jobban jarsz

jan. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazad van, és az eszem is így gondolja, de a szívem nem. Nehéz helyzet, viszont azt tudom, hogy ténylegesen nem szeretne senkivel sem összejönni, ezért egy kicsit még bizakodó vagyok, hátha mondjuk az iskola, vagy az érettségi miatt utasított el. Bár, ha így lenne, megmondta volna, mert őszinte volt, ebben nem kételkedem.
jan. 2. 23:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Hat szurkolok neked :) hogy az érettségi után ne mondjon nemet😊
jan. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Én viszont megfogadtam, hogy megvárom, hogy ő lépjen felém. Én már egyszer próbálkoztam, visszautasított, most nála van a labda. Nem fogom mégegyszer végigjátszani ezt. Ha szeretne valamit, majd megmondja.
jan. 3. 13:55
 7/8 anonim válasza:

Szeretné kiélni magát?

Hát nem akarlak elkeseríteni de ja. Valszeg ő nem úgy tekintett rád.

Azóta történt valami?

Amúgy én is szurkolok.

ápr. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A kettőnk közti kapcsolat nem igazán változott. Inkább hullámzónak mondanám. Vannak napok, mikor nagyon jó lebeszélgetünk, máskor pedig szinte rám se néz, egy szót nem szól. Ez fáj a legjobban. Ezek a változások egyik napról a másikra történnek, nem is nagyon tudom megérteni. Nagyon figyelek, hogy ne lógjak rajta, ha látom, hogy nem fogok tudni vele beszélni, mert olyanja van, nem is keresem a társaságát. Még mindig nem sikerült feldolgoznom a dolgot, még mindig szenvedek miatta. Kicsit jobb, de nem tűnt el az életemből a fájdalom.
ápr. 15. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!