Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez tényleg ekkora divat?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg ekkora divat? Fiúk/lányok nektek ez szempont?

Figyelt kérdés

Elég nagy divat ez a kondizás most. Látom, hogy a népszerű srácok proteinporokat fogyasztanak stb.


Tényleg ez ekkora szempont lett?



jan. 1. 23:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Önmagában az edzéssel semmi probléma nincs, igazából egy egészséges dolog. A gond ott kezdődik, hogy sokan ettől várják a sikert, ami viszont óriási csapda. Az egyik legjobb barátom is bekerült ebbe a körbe, foggal-körömmel védi az edzősöket, betanulta az összes ilyen "edzős-dumát", ennek ellenére egyfolytában érik a csalódások, és màr csak büszkeségből nem ismeri be, hogy igazam volt. A sikerhez ennyi nem elég, feltéve, hogy valódi barátnőt szeretnél.

Jómagam 21 éves vagyok, 178 centi, 57 kiló, alig van izmom, de cserébe van egy barátnőm, akivel mindennél jobban szeretjük egymást.

jan. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

"az edzős dumák" alatt azt érted, hogy ettől jön a siker, meg stb?


Sok boldogságot, ez az igazi párkapcsolat!!

jan. 2. 00:15
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

#2 Az edzős dumák alatt azt értem, hogy a kritizálások ellen felhasznál sablonszövegeket (amit másoktól hall), amivel megvédheti magát, meg az edzősöket. Ez biztos működik pár embernél, csak én tudok érvelni is, aminek következtében általában egy idő után már nem nagyon tud mit mondani. Vele pont azért szoktam erről vitázni, mert féltem őt, hiszen óriási önbizalomvesztést okozott nála, hogy hiába gyúrta ki magát, nem lett több sikere.

Alapvetően nem az edzés ellen vagyok, hanem a jelenség, a felfogás ellen, hogy "ez kell a csajoknak". A csajoknak egy ember kell, nem egy izomtömeg.;)

jan. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Ez a tiktok / instagram reels / youtube shorts # gym bro jelenség nagyon idegesítő és elég káros szerintem is, és nagyon nem elsődleges szempont. A sport meg az edzés persze egészséges, de ne azért csináld, hogy menőbb legyél. És ne ettől várd a sikert.

A legtöbb lányt meg amúgy is a személyiséged érdekli, és sokkal inkább az arcod mint a tested.

jan. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem. Sőt, nekem rossz pont, aki erre rá van kattanva, aki pózol a teremben, aki porokat meg mindenféle más cuccokat fogyaszt.

Én is járok edzeni, azzal nincs gond.

jan. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
59%

Proteinporoktól önmagában senkinek nem lesz kidolgozott teste,azért tenni is kell ám...Nem a madarak hordják össze,meg kell érte izzadni,ha divat ha nem divat.

A kidolgozott,sportos,egèszséges fizikum soha nem fog kimenni a divatból. Ez fix. Igazából mi zavar a sztoriban?

jan. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#6 hogy ez mennyire szempont egy lánynál? az volt a kérdés, bár nem zavar.
jan. 2. 10:18
 8/12 anonim ***** válasza:
58%

Protein porokat azért fogyasztanak mert edzeni járnak. Neked sem tiltja meg senki.

Lányoktól meg egy fiú sem várja el hogy kondiba járjon, azt szeretjük ha vékony "törékeny".

jan. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#8 ezt teljesen értem és egyetértek, a kerdés az, hogy ez tényleg ilyen nagy divat, vagy csak az ismerősi körömben terjedt el?
jan. 2. 10:56
 10/12 anonim ***** válasza:
50%

Ez nem divat, hanem egészséges életmód

Bárcsak ez lenne a divat, nem pedig az insta ribiskedés stb

jan. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!