Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ha lerajzolnám a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha lerajzolnám a lányt aki tetszik nekem, és beletenném a postaládájába az jó ötlet lenne? Kissé most mérges rám, de hátha mosolyt tudnék csalni az arcára Szerintetek jó ötlet lenne?

Figyelt kérdés
jan. 2. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Nem. Ha mérges rád, legyen benned annyi, hogy kérj tőle bocsánatot, személyesen. Nem óvodás vagy már, hogy rajzocskával intézd el.
jan. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért mérges rád?
jan. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Inkább személyesen és úgy bocsánatot is tudsz kérni
jan. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Inkabb beszelj vele de ha rajzolszbadd od a kezebe nehogy a szulei vegyek ki a postaladabol☺️
jan. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
12%
Ezt csináld meg, szép ötlet!
jan. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
11%
Jó nagy melleket rajzolj neki, és ha kérdézi, mi ez: hát megelőlegeztem neked a nagy szívet.
jan. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
33%
Egy próbát megér. Nekem személy szerint tetszene egy ilyen ajándék.
jan. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Azóta se tudjuk, hogy miért mérges rád...
jan. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Nyilván személyesen kérj bocsánatot, de egy rajznak is örülne sztem
jan. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
63%
Ha mondjuk pont azért mérges rád mert túlságosan rászálltál és nem akarod tudomásul venni a visszautasítását, akkor inkább hagyd békén, akkor csak idegesíteni fogod, hidd el. Ha viszont valami más miatt mérges rád (pl. valami kicsit sértő dolgot mondtál neki amit nem gondoltál komolyan), akkor lehet jó ötlet a rajz szerintem.
jan. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!