Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szalagavatóig várni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szalagavatóig várni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Középsulis vagyok, 11.-es. Van egy lány osztálytársam, aki nagyon bejön! Egyszerűen maga a tökéletesség. Szerintem lenne is nála esélyem, mivel nem mondanám magamat rondának, az izomzatomon is dolgozok:D, jól tanulok, sportolok is. Azonban a 3 év alatt nem igazán beszéltünk, persze köszönünk egymásnak meg követjük egymást instán és facebookon, de össz-vissz ennyi van jelenleg csak közöttünk. Nem is merek annyira odamenni hozzá. Ezért arra gondoltam, hogy szalagavatóra 2 év múlva (5 éves tagozaton vagyok gimiben) őt fogom felkérni táncolni, és majd a szalagavató után próbálkozok be nála. Persze, ahogy tudok dumálok vele, meg talán osztálykiránduláson is tudunk úgy lenni, de nagyon bizonytalan vagyok hogy kellene. Amiatt is félek, hogy osztálytárssal nem nagyon szabad kikezdeni, de nem tudom elfelejteni őt. Mi a véleményetek? Jó ötlet, hogy szalagavatóig megpróbálok finoman közeledni, utána meg bepróbálkozok nála? Vagy előbb is megpróbáljam pl. valahova elhívni? Vagy teljesen felejtsem el? Köszi előre is a válaszokat! Nézzétek el, ha nem lett túl jó a megfogalmazásom😅

jan. 2. 16:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Miből gondolod, hogy két éven át, vagy legalábbis akkor egyedülálló lesz? Utána pedig hogyan szeretnél gyorsan "bepróbálkozni nála"?
jan. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

#1 Valahol igaz higy nincs rá garancia, hogy akkor is egyedülálló lesz, de ő nem ez a pasizós típusú lány, ilyenekkel nem is foglalkozik, ezért gondoltam. A második kérdésre meg annyit tudok mondani, hogy akkor úgyis nagy eséllyel közel kerülünk egymáshoz, onnantól pedig sima.

De abban igazad van, hogy nem biztos hogy akkor sem lesz párja...mutassak jeleket?

jan. 2. 17:55
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

2 év múlva ezer dolog történhet. Elköltözik, összejön valakivel.

Mire vársz?

jan. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%

Varni semmire nincs ertelme.


Emellett viszont a 17-18 eves lanyoknak huszon harmincéves ferfiak csapják a szelet sikerrel altalaban. Az mit sem számít hogy jótanuló vagy-e, ha a szemében uncsi kisfiú.

jan. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#4 Sok lánynál tényleg nem számít, nála viszont igen. De igazatok van, nem érdemes várnom.
jan. 2. 18:31
 6/15 anonim ***** válasza:
43%
Honnan tudod, nála mi számít, ha eddig egy szót sem beszéltetek?
jan. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
27%

#5


Hidd el, több tucat korabeli eminens csajszi megdugása után nekem, hogy nem ez számít, maximum egy huszadrangú enyhe pozitív faktor. Az asztalra ettol meg nem tettel le sokat, mig a vetelytarsaid igen.

jan. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#6 Nem ezt mondtam, hogy egy szót sem, hanem hogy nem igazán. Kb. 3 -szor. Ettől még nagyjából sejthetem, hogy mi a mérce nála.


#7 De mégis, mit tegyek még le az asztalra? Tegyem le a jogsit (idén elkezdem valszeg) és vegyek autót, vagy mi?

Én értem, hogy sok tizenéves csaj 20-30 évesekre bukik. De nem mindenki. Persze lehet rosszul látom.

jan. 2. 19:09
 9/15 anonim ***** válasza:
91%

Hát ha eddig 3x beszéltetek, abból lövésed sincs milyen a csaj, haver.

Legfeljebb elképzelted milyen lehet a sulin kívül, ee abba zúgtál bele.

Vagy lépsz, vagy más fog.

jan. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Közeledj felé. Nyilván ne hirtelen. Amikor úgy érzed vagytok már olyan kapcsolatba, hogy kedvel téged valamennyire, akkor próbálkozz be. De ha nemet mond fogadd el. Azonban nem kell 2 évet várni, lehet egy hónap múlva már járnátok is.
jan. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!