Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érezhet többet barátságnál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezhet többet barátságnál irántam?

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok, lehet nagyon egyértelmű a helyzetem, csak én vagyok ilyen vak. Egy kis háttértörténet:


Megismertem egy egész új baráti társaságot idén. Néha sulin kívül is együtt lógunk, főleg egy-egy buli keretein belül. A buli nálunk úgy szokott kinézni, hogy van egy testvérpár a társaságban és nekik van egy faházuk, ott gyűlünk össze és ki mit csinál, annyira nem vadulunk. A két srác közül a fiatalabbikkal jól kijövök, már amikor beszél hozzám. Amikor nagy társaságban vagyunk elég aktívan részt vesz a beszélgetésben, de ha kettesben maradunk teljesen elhallgat. Harapófogóval kell kihúzni belőle a szavakat. Ennek ellenére mindig megvár engem, mindig válaszol nekem, mindig meghív bulizni, a múltkor még azt is felajánlotta, hogy kocsival hoz-visz és aludhatok náluk, mert a szüleim dolgoznak. Ez neki mindent összevetve 80 km extra út volt, ami azért egy tini költségvetését tekintve nagyon durva.



Valami elképesztően türelmes velem. Még soha, viccből sem emelte fel rám a hangját. Szilveszterkor meséltem neki egy-két dologról és próbált bíztatni, tanácsot adni.



Ez eddig mind baráti. Nem gyanakodtam előtte. Aztán azonban amikor a szülei hazavittek, tíz perc múlva az autóban már ott tartottunk, hogy az ő fiuknál jobbat nem találok (az idősebbnek van barátnője, úgyhogy egyértelmű, kire gondoltak) és hogy *név* mennyire egy rendes fiú, nyugodt, türelmes és megbízhatok benne.


Soha nem vettem észre, hogy a srácnak bármilyen szándékai lettek volna. Soha nem próbált meg megérinteni, vagy személyes dolgokat kérdezni tőlem. (Mondjuk az igaz, hogy egy dumagép vagyok, szóval állandóan toltam neki a rizsát, de nagyon igyekeztem figyelni rá, hogy hagyjam szóhoz jutni).


Lehetséges, hogy a szülők szeretnék nagyon, hogy a srácnak legyen barátnője? Pedig nem tűnnek olyanoknak, akik a gyerekre kényszerítenek bármit is (elképesztően laza szülők, voltak akik a házban téptek és csak nevettek rajtuk). Meg azért csak jobban ismerik a fiút mint én. Meg őszintén, lehet, hogy csúnyán belegázoltam a srácba és most nem meri elmondani. Az ismerkedésünk elején meggondolatlanul elkottyintottam, hogy sokat csesztettek régen, amiért fiúkkal barátkoztam és nagyon örülnék neki, ha a barátaim nem lennének szerelmesek belém. Akkor még fogalmam sem volt erről az egészről.



Vegyem komolyan azt amit a szülei mondtak? Ha igen, hogyan közelítsem meg a srácot ezzel kapcsolatban?



Kis információ: Nem tetszik nekem, de nem szeretném megalázni, összetörni vagy kihasználni, mert egyébként nagyon kedvelem, egy tünemény.



#szerelem #Fiú legjobb barát
jan. 17. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szülők szimplán nyitva hagyták a kaput.
jan. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz?
jan. 17. 22:35
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
#2 Kvázi megengedték, hogy a barátnője legyél. Vagy szimpi vagy nekik, vagy a srác mesélt rólad, ezért segítenek neki.
jan. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tehát úgy gondolod, hogy a srác ebben nincs benne, csak a szülei szeretnék ha odatartoznék? Nem másért, nagyon biztos vagyok abban, hogy szívesen látnak engem, ők maguk mondták. Amikor ott vagyok mindig velem foglalkoznak a legtöbbet, az anyukája a múltkor még egy cipőt is adott nekem. Nem találkozunk sokat, de törődnek velem és ez nagyon látszik a gesztusaikon, a nyitottságukon velem szemben. Bizonyos szokásaikat nagyon tiszteletben tartják (pedig én vagyok ott vendég, nekem kell alkalmazkodnom), ha ott vagyok mindenki eszik velem (tudják, hogy nem szeretek egyedül enni), ha jönnek ide, mindig hoznak ajándékot (elmondtam nekik, hogy ez nálunk szokás).


A srácról annyit, hogy van aki szerint nagyon szerelmesen néz (megkérdeztem egy pár embert, akiben megbízik) , csak mivel már nagyon az elején leszögeztem, hogy nem lesz belőle semmit, inkább titokban tartja. Meg ezen a kocsikázáson azért voltam ennyire kiakadva, mert tudom, hogy semmi nincsen ingyen.


Lehet, hogy az agyamra ment, hogy mindkettőnk szülei nagyon tolják, hogy próbáljuk ki együtt...

jan. 17. 22:54
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
#4 "Tehát úgy gondolod, hogy a srác ebben nincs benne, csak a szülei szeretnék ha odatartoznék?" - Valahogy így, igen. Bár a fene tudja, az is megeshet, hogy a srác kérésére tették...de nem is ez a lényeg. Szerintem jobb lenne felhozni neki, mielőtt esetleg bedob egy szerelmi vallomást, vagy elhív randizni. Minél korábban utasítod el, annál könnyebb a helyzet.
jan. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mint említettem nagyon hamar félreérthetetlenül egyértelművé tettem neki, hogy nem lesz közöttünk semmi. De köszönöm a tippeket!
jan. 18. 07:53
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#6 Lehet pont ezért akarnak meggyőzni. Mindegy, ha más nem történik, akkor kár ezzel foglalkozni.
jan. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Istenem, szegény fiú, most a helyébe képzeltem magam:(
jan. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!