Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy barátnőm bátyja,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy barátnőm bátyja, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Múlt hétvégén találkoztam az egyik barátnőm bátyjával egy baráti össze jövetelen. Úgy vettem le a jelekből hogy szimpatikus vagyok a srácnak, mert udvarias volt, és érdeklődött felőlem. Sokszor megvolt a szemkontaktus köztünk és össze is mosolyogtunk. Az is kiderült hogy nincs most barátnője.

Úgy érzem eléggé megtetszett nekem, viszont nem tudom hogy mitévő legyek. A barátnőmmel nem régóta vagyunk barátok, ezért nem tudom mit szólna hozzá hogy tetszik a bátyja. Azt sem tudom hogy esetleg kölcsönös lehet-e a bátyja részéről ez az érzés.


17/l



jan. 29. 17:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Beszéld meg vele akkor meg tudod
jan. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem az udvariasság és az érdeklődés alap dolog, ebben az esetben, hogy te vagy a húga barátja. Mondjuk ha leírnád hogy érted (mármint mi irányt érdeklődött) az segíthet. Hisz érdeklődés ezek is: Hogy vagy?, Milyen napod volt?, Mióta vagytok barátok?, stb. Ezek nem feltétlen vonzalomra utalnak, hisz sablon dumák. Szóval ennyiből elég rizikós, hogy tetszel neki. De hogy tudtad meg, hogy nincs barátnője? Elmondta önszántából, vagy te kérdeztél rá nála erre, esetleg barátnődtől ( a húgától) tudod? Ez is sokat elmondhat.
jan. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Például arról kérdezett hogy hol szeretnék tovább tanulni. Ő magától mondta el hogy nincs barátnője.
jan. 29. 18:09
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Írjál rá!
jan. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha magától mondta el, hogy nincs barátnője, akkor biztosan bejöttél neki! Hajrá!
jan. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy ezzel bármi baj lenne. De ha aggaszt ez, akkor beszélj erről a barátnőddel.
jan. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%
Ha akar valamit, majd ír.
jan. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Tedd ki instára amit ilyenkor szoktatok "Lenne esélyem nálad?".

Ha azt válaszolja, hogy meg hát... akkor tudni fogod. 😂

jan. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Szó nélkül le kéne vele feküdnöd
jan. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

El ne hidd, amit 10-es ír! Kicsit sem sétáról van szó a mondatában...

jan. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!