Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Letiltott, és most arra vár,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letiltott, és most arra vár, hogy új profilt hozzak létre, mert ő "nem szokott" feloldani másokat?

Figyelt kérdés
Tegyem meg? Már megtettem háromszor. Eddig, úgy éreztem, hogy néha én is hibás voltam, de itt és most semmit nem tettem, egy rossz szavam nem volt hozzá az utóbbi napokban-héten, sőt, nagyon jól elvoltunk.
febr. 12. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hiányoltam már ezt a kérdés, olyan régen volt már kiírva. Azóta se hagytad ott ezt a csajt?
febr. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Jajj kérdező, buta vagy?
febr. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Xd te se vagy túl okos
febr. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Cwináld persze, amennyi eszed van megérdemled hogy játszadozzon veled...
febr. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
Fogyatékosok játszmája az amit ti műveltek.
febr. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe! Ez egy perc fájdalmat nem ér.
febr. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Már megint? Asszem ezt a kérdést már ezerszer láttam. Ha nem hagyod ott akkor a te agyiszinted is annyi mint az övé.
febr. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!