Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Engem cseszeget a másikkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem cseszeget a másikkal flörtöl. Akar valamit?

Figyelt kérdés
az egész nemrég kezdődött először csak 'verekedtünk', aztán egyre nagyobb jeleket adott, hogy tetszem neki. Aztán rettentően bunkó lett. Bármit mondott bárkinek az úgy volt velem kapcsolatos, hogy beszólt. És most megint ott tartunk, hogy jeleket ad. Ma rugdosta a székem, amikor telefonon játszottunk, úgy vette el a telefonomat, gogy közben konkrétan megsimította a kezem. Amikor boltban voltunk, óvatosan megérintette a derekam és úgy engedett előre. De ott a másik, hogy flörtöl az előttem ülő lánnyal, és beállította háttérképnek. Folyton cseszeget, és bunkózik. De vele nem. Vele kedves, és csak néha bunkó vele.

febr. 14. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy akarsz valamit egy 5 éves gyerek szintjén lévő sráctól? Csak mert tetszel neki, de ha ez velem történne, ezek után esélye se lenne nálam.
febr. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
39%
50-50
febr. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

A copfodat is meghúzgálja?

Rabló-pandúr kergetősdi megy?

febr. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Talán féltékennyé akar tenni.
febr. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Oszt hány évesek vagytok, kis unokám?
febr. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a francba.
febr. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

Mindig mindenki attól akar valamit, akihez kedves, akivel sűrűn beszélget, stb.


Veled évődik, kell az egojának, mert látja rajtad, hogy vonzódnák hozzá. Játszik.

Elküldeném a fenébe.

febr. 19. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Xd
febr. 19. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 NTBS ***** válasza:
100%
Felejtsd el szerintem. Ez óvoda szint!
febr. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!