Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy írjam meg egy fiúnak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy írjam meg egy fiúnak, hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Van a sulimba egy srác, aki eléggé megtetszett. (Pár szót már beszéltünk, de az nagyon kevés volt) és meg szeretném írni neki, hogy tetszik és szeretném megismerni. Ti ezt hogy fogalmaznátok meg, hogy ne legyen gáz? Amúgy nem mindig látom az iskolában, viszont tök sok szemkontaktusunk volt de nem vagyok biztos benne, hogy esetleg én tetszenék-e neki vagy hogy szeretne-e kapcsolatot. Félek, hogy visszautasít

16L



febr. 17. 21:21
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
5%
Mármint, semleges dolgokról, megismerni, stb.
febr. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
93%

Amúgy mitől félsz mi a legrosszabb ami történhet?

Gondold végig lehet te is tetszel neki,lehet a férjed lesz...😉

Merj rá írni

febr. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Igen amúgy a célom is az, hogy elösször chateljek vele, nem akarom egyböl felfedni hogy ki vagyok, hogy felismerjen hanem elösször ismerkedni akarok vele. (Instagrammon csináltam egy profilt és azon keresztül írnék neki, utána úgyis felfedném magam)
febr. 17. 21:54
 4/37 A kérdező kommentje:
#3as: attól félek, hogy visszautasít, hogy esetleg nen szeretne kapcsolatot vagy ilyesmi. Pedig nekem ő nagyon szimpatikus
febr. 17. 21:58
 5/37 anonim ***** válasza:
88%

Írj rá most este valahol

[Este a legkedvesebbek, legőszintébbek az emberek]


Gondolj arra lehet hogy egy masik lány hamarabb ír rá és hétfőn már csókolózni latod őket, legyél te a leggyorsabb

febr. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kamu insta nagyon szar ötlet!

A rendes instáddal írj rá!

Lehet hogy te tetszel neki erre ráírsz egy másik profillal és ki offol

febr. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Amikor beszéltetek miről beszéltetek?
febr. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

#6: holnap este fogok ráírni, de nagyon félek :'D


#7: elmondanám neki, hogy az kamu insta és hogy csak azért csináltam mert nem merem elösször felfedni magam, de szerintem így is sejtené, hogy ki vagyok

febr. 17. 22:11
 9/37 A kérdező kommentje:
#8: hát az egy fura sztori: elloptam az egyik füzetét, hogy ráírhassak és visszaadhassam neki személyesen. Szóval csak köszöngette hogy elhoztam a füzetét
febr. 17. 22:12
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
1 es hülyeséget befejezted, egy 16 évesnek ilyet írni, férfiként megnevelhetnélek kicwit
febr. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!