Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit néztek meg egy lányon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit néztek meg egy lányon sorrendben?

Figyelt kérdés
Mi a legfontosabb egy lányban?

febr. 18. 14:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Alak, haj, arc, szemek, majd a mellei.
febr. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Arc, alak, fenék, mell. De a legfontosabb az hogy ne egy r*anc legyen és a belső tulajdonságok sokszor kiegészítik a külsőt(ha azok nem a legjobbak, am meg plusz)
febr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Én mellmániás vagyok. De nem szeretem a trükközést, úgyhogy szeretek nyáron ismerkedni. Emlékszem, régebben még nem voltak ilyen beszriak a lányok, fürdőruhában is nyomatták a lájvot. Manapság már megkövezik a csajokat egy bikinis képért.
febr. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
En eloszor az arcat, de segget is megnezem hogy mennyire formas, es illetve oltozkodesi stilus
febr. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Attól függ:

- Ha hátulról látom, akkor alak és fenék.

- Ha elölről látom, akkor alak, arc, száj és utána minden más.

febr. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Arc (ezzel együtt, hogy mennyi smink van rajta, illetve hogy azt hogy használja. A vakolatsmink nagyon off, a kicsit művészibb/alterosabb nekem személy szerint kifejezetten vonzó), majd ápoltság (haj, körmök), majd alak. Mellt/feneket Én személy szerint (nem megkövezni érte) de nem szoktam nézni, mert nekem az mindegy.
febr. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
88%
Hang, belső tulajdonságok, alkat, magasság.
febr. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Arc,haj,fenék,öltözködési stílus.
febr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%

Nálam iszonyt változó.


Legtöbbször az alakját azzal kezdem, aztán mell, fenék, arc, stb... Ha látom hogy szoknya vagy rövidnadrág van rajta akkor a lábaival kezdem, főleg ha harisnya is van rajta mert nekem ez a gyengém.

febr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes én a harisnyát/szoknyát nem szeretem. A farmer/leggings/fekete nadrág menő ami kiemeli a feneket
febr. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!