Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Melyikeket választanátok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikeket választanátok egy csinos, vékony, sportos lányt esetében?

Figyelt kérdés

összefogott haj (vagy befonva) vagy kiengedett haj

Hullámos vagy egyenes haj

Szűk szárú farmer vagy bővebb szárú farmer

Bemelegítő nadrág vagy farmer

szűk felső vagy bővebb fazonú

nyaklánccal és karkötővel vagy a nélkül

kicsi sminkkel vagy a nélkül



febr. 18. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

1. Összefogott. Sportos, vékony lány esetében jobban látszanának az arcélek.

2. Egyenes, szintén, arcról, vonalakról kevésbé vonja el a figyelmet.

3. Mindegy, végül is.

4. Farmer.

5. Szűk, szintén a vonalak miatt.

6. Nem szükséges.

7. Arcbőrtől függ, de igazából smink nélkül lenne jó.

febr. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

- Kiengedett haj

- Hullámos haj

- Szűk szárú farmer

- Melegítő (persze csak akkor, ha olyan helyen vagyunk)

- Szűk felső

- Nyaklánc és karkötő nélkül

- Kicsi sminkkel

febr. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kiengedett haj, mert szebb főleg ha hosszú a haja.

Egyenes de ha alapból göndör a haja akkor hagynám mert nekik minden jól áll.

Vegyesen, de ami jobban áll neki, a farmer nadrágból.

Szűk testre simuló felső.

Kiegészitő minden nőnél szép, ad az outfithez.

Smink meg nem feltétlen.

febr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, érezze jól magát a bőrében. Annyi, hogy a szakadt farmert nem szeretem, igénytelenséget sugároz. De amúgy meg ami neki tetszik. Ha a belseje, arca, teste rendben van, a ruha már csak takaró elem
febr. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Ez nagyon testalkat/forma, arc és a haj milyensége miatt nem nagyon lehet átlagolni, de szerintem egy félig (felül) összefogott, konty vagy egy szépen, alkalomhoz és ruhához illően befontal nem lehet mellé nyúlni szerintem

2.Amelyik a természetes, de egy enyhén hullámos vagy enyhén/textúrálás féle kreppelés tud segíteni amíg természetesen néz ki és jól is áll neked

3. Amíg a testalkatodhoz alkalmazkodi valamely szinten addig jó, szerintem a legjobb az egyenes szárú (pl.: Vegas straight), és legyen alkalomnak, időjárásnak megfelelő

4. A melegítős ruhát az edzésen, hosszú autózás vagy vendégek nélküli otthoni pihenéses/otthonkás ruhának jó, de ezeken kívül hanyagolandó.

5. Kb. ugyanazt tudom mondani, mint a 3. pontomban és mutasson jól rajtad a nadrágoddal/szoknyáddal és a cipővel is

6.Ez elhagyható, viszont 1-1 öltözethez illő fém vagy ezüst ékszer kiegészítőként sokat segíthet

7. Szerintem ha teszel fel, akkor is minimálisan/alap szinten

febr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok.

Csak olyan ruhát, kiegészítőt, sminekt és hajkinézetet válassz amiben jól és komfortosan érzed magad illetve tetszik neked.

febr. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A csinos vékony sportos lány nekem nem mond semmit ezekben a kérdésekben. Annyi mindentől függ, amiknek egy részét le se lehet írni. Az összhatást kéne látni. Ha akarsz küldhetsz képet, akkor jobban tudok segíteni. Ezek közül sokmindenben nincs külön preferenciám, úgyhogy tényleg embertől függ.
febr. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

-Alkalomtól függ. Imádom a hosszú kiengedett hajat. Sportoláskor összefogva, alkalomra akár egy szép konty is jó.

-A laza hullámos haj gyönyörű és az egyenes is tetszik.

-Szük farmer és szűk felső.

-Kiegészítőből ami az adott ruhához illik, de jó nélküle is.

-A visszafogott smink az jó vagy akár nélküle.

febr. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Érezzem hogy kell nekem... A többi lényegtelen... Ez csak hiúsági kérdés
febr. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Felsoroltál itt ilyen-olyan farmereket, hajviseleteket, ékszereket. Ezek tényleg baromi fontos és életbevágó dolgok lehetnek 16 éves korban, de később baromi lényegtelen. Egy valamit elfelejtettél a listából: Milyen belül az illető?
febr. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!