Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszek neki vagy csak hulyesk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek neki vagy csak hulyeskedik?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki folyton azt mondja hogy nagyon szép vagyok, meg hogy össze akar velem jönni, meg szeretlek ilyesmiket. Ezt nem négyszemközt hanem másnak vagy a suliban a folyosón. Szerintetek hulyeskedik vagy komolyan gondolja? Csak nekem mondja ezeket.

febr. 19. 13:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem komolyan gondolja, csak fél tőled, ezért nem mondja a szemedbe.
febr. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen zavaros amit írsz, írd le érthetően inkább!
febr. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"Ezt nem négyszemközt, hanem másnak vagy a suliban a folyosón."

A folyosón kinek mondja? A falnak? Vagy neked?

febr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Indirekt utat valasztott, mert meg toketlen ahhoz hogy szemtol szembe mondja amit erezni vel
febr. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem vagy tetszel neki, vagy nem.

Vagy szórakozik veled, vagy nem.

febr. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
3as nekem vagy a társainak
febr. 19. 19:22
 7/10 anonim ***** válasza:
61%

Hogy te milyen kis bene pocsike vagy. Huzd mar felre a folyoson es kerdezz ra szemtol szembe. Meg imponalna is neki.


A gyakoritol varod a valaszt? :)

febr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%

Vagy béna a csávó és töketlen, hogy még instán sem mer rád írni, hogy elmondja neked személyesen, hogy tetszel neki, vagy pedig tényleg csak hülyít és röhögnek rajtad a hátad mögött a haverjaival.

Sajnos mindkettő lehetséges.

Amúgy már 30 éve is a lányok voltak tökösebbek, én is kaptam randira hívó cetlit (levélkét) elsős gimis koromban a másik osztályba járó évfolyantársnőmtől, aki a kollégiumi szobatársnőjével (osztálytársnőmmel) küldte el nekem a szerelmes levelét.

febr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ma azt mondta hogy nem akar össze jönni velem mert nem illunk össze. Viszont azt mondta hogy szép vagyok meg minden. Szerintetek tetszek neki még? Vagy mit szeretne?
febr. 22. 19:42
 10/10 anonim ***** válasza:
Meséld el itt, vagy privátban, hogy hogy volt a szitu és megfejtjük!
febr. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!