Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszhetek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek neki?

Figyelt kérdés
Régebben bejött egy fiú, ráírtam, elkezdtünk beszélgetni aztán kb 1 hónap múlva leírtam neki hogy bejön. Sajnos visszautasított, de nagyon kedvesen tette. Azt mondta hogy barátok maradjunk. Viszont kicsit egyoldalúnak éreztem a dolgot, szóval úgy voltam vele új év, otthagyom 2023-ban, így a folyosón is kerülni kezdtem. az utóbbi időben viszont nagyon nézni kezdett, és mikor ránéztem nem kapta el a tekintetét. Az lehet hogy a fordított pszichológia miatt elkezdett érezni irántam valamit? vagy teljesen más az oka és csak bemesélem magamnak? mert úgy gondolom, hogy azért nem kapja el a tekintetét mert tudja hogy lenne nálam esélye ugyanis nekem már 1x bejött. ti mit gondoltok?

febr. 19. 18:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnéd azt hinni. A nők is megnézik azt a férfit aki bepróbálkozott náluk és nem azért mert éreznek iránta valamit vagy hasomló hanem mert emlékeznek rá, hogy jah igen ő ott az a csaj vagy srác bepróbálkozott nálam.
febr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sztem csak szimplán feltűnt neki, hogy kerülöd.
febr. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Barátság extrákkalt szeretne, de nem mer előjönni vele, nehogy megbántson...
febr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet amit te gondolsz, meg az is amit az első két hozzászóló. Mindenesetre szerintem ne éld bele magad
febr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

Nekem is imponált, hogy gimiben bejöttem lányoknak, de mivel mai szóval élve "offoltam" őket, mert szerelmes voltam egy lányba, ezért utána hiába kerestem a tekintetüket pl. a folyosón, már levegőnek néztek.

Neked is így kéne tenned vele, nézd levegőnek. Ha akar valamit, majd keres, ha nem akar, akkor meg így járt!

febr. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
1# jól mondod, én is ezt tapasztaltam.
febr. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

"az utóbbi időben viszont nagyon nézni kezdett, és mikor ránéztem nem kapta el a tekintetét"

Csak gyakorol. A lányok is szokták gyakorolni a "szemezést", hogy amikor élesben kell és tétre megy, akkor ne jöjjenek zavarba.

Velem (45/F) is szoktak "szemezni" a villamoson fiatal lányok, de nem azért, mert bejönnék nekik, hanem azért, mert ők is éppen "gyakorolnak".

febr. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Könnyen meglehet, hogy már megbánta a visszautasítást, lehet akkor még nem állt készen rá, de már másképp cselekedne. Hány évesek vagytok?
márc. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8as! én 16vagyok, ő pedig 17
márc. 5. 17:56
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha akar tőled valamit, majd tudatja veled.

Addig is légy nyitott és ismerkedj másokkal is.

márc. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!