Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez lehetséges? Valóban szerelm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehetséges? Valóban szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Azt hiszem szerelmes vagyok egy lányba, pedig még nem találkoztunk tervben van.

Csak instán meg messengeren beszelünk már lassan egy hónapja és úgy érzem szeretem



#online #tini #szerelem #Kösösségi oldalak
febr. 21. 09:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, de ha így van, az rossz előjel. Ha valóban szerelmes lettél, akkor igazából nem belé vagy szerelmes, hanem egy róla kialakult képbe. Miután nem találkoztatok még, a hiányzó részleteket a saját agyad egészíti ki, egy ilyen képbe pedig nagyon rossz dolog beleszeretni, hiszen csalódás érhet élőben.
febr. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Akkor is ha sok kepet lattam mar róla?
febr. 21. 09:47
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
#2 Igen. Nem hallottad élőben a hangját, a beszédstílusát, nem érezted az illatát, pluszban hiába a sok kép, élőben minden kicsit más.
febr. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
15%
Hallottad a hangját? Láttad a mozgását? Élőzés meg hasonló volt? Mert ha igen, akkor simán lehetsz szerelmes, nem számít, hogy mások mit mondanak.
febr. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Élőben minden más
febr. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#5 azt tudom, szerintetek merjek találkozni vele?
febr. 21. 12:26
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ostoba lennél ha nem mernél
febr. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Merjel.
febr. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Jó csak ez több okból kifolyólag is nehéz, egyrészt k*csög vagyok mert nem merek lányokhoz oda menni, zavarba jövök nem tudok mit mondani, nem tudom hogy reagáljam le egyes történéseket.

És ő 226km-ra lakik tőlem, ezért biztos hogy nem engednel engem, el.


Esetleg valami tanács?

febr. 21. 13:45
 10/15 A kérdező kommentje:
Engednek*
febr. 21. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!