Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ebből lehet szerelem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet szerelem?

Figyelt kérdés
Szeretek vele lenni, jó érzés megölelni, megcsókolni és szexuálisan is megmozgat. Szeretem a mosolyát, a nevetését és azt hogy okos. Amikor közel vagyok hozzá, néha vannak pillangók is. Viszont még nem érzem magam szerelmesnek. 1 hete ismerem csak.
febr. 26. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha 1 hete ismered csak, akkor nem is elvárható a szerelem érzése.
febr. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
A barátommal 3 hónapja vagyok együtt, és az első pár hétben nem gondoltam volna hogy ez komoly lesz. De most már az életem nagyon komoly és szerves része, szóval ha jól érzed magad vele, akkor szerintem adj időt hogy kibontakozzanak az érzéseitek egymás felé
febr. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!