Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon szeretem? De mégis a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon szeretem? De mégis a legjobb barátom. Hogyan tudnék kiigazodni magamon és az érzéseimen?

Figyelt kérdés
Még kábé fél évvel ezelőtt a legjobb fiú barátom bevallotta nekem hogy szerelmes belém de akkor elutasítottam azért mert mert a bátyám legjobb haverja meg nekem olyan volt mintha a a tesóm lenne. Már vagy 3-4 éve ismerem és nagyon jól éreztem magam vele mindig megnevettetett és segített. De azóta hiányzik mert nem nagyon beszélgetünk csak nagy ritkán. És nem tudom eldönteni hogy hogyan is érzek iránta. Azt tudni kell hogy eddig volt egy kapcsolatom és az elején minden jó volt de aztán furán kezdtem magam érezni egyszerűen olyan volt mintha valaki rám ült volna és nem tudom eldönteni hogy velem van a baj vagy mivel?

#szerelem #Fiú barátom
márc. 15. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak hiányzik vele a megszokott kapcsolat. De eddig sem baratként ekintett rád, szóval amit te eddig magadénak hittél az csak illúzió. Nekik végig az volt a szándéka, hogy a csaja leszel. Elutsítottad, most látod, hogy alapjáraton így állna hozzád ha nem akarna tőled kapcsolatot.
márc. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Játszd el fejben, magadban, hogy szenvedélyesen (nyalv falva) csókolóztok, letépitek egymásról a ruhát, te bekapod a testrészét, ő kinyal téged, aztán érzed magadon a leheletét, mindketten meztelenek vagytok és ő beléd hatol.


Izgató vagy visszataszító a gondolat?


Eszerint értékeld a saját hozzáállást!



(Nem célom semmilyen vulgaritás, de egyértelmű választ csak egyértelmű tesztmódszer ad.)

márc. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak barátként hiányzik.
márc. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat őszintén lehet hogy csak barátként hiányzik de a 2. válaszoló elképzeltem és valamikor tényleg tudnék elképzelni olyat vele de valamikor meg csak gyomor görcsöm van tőle
márc. 16. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!